Rezerwy bez rezerw z Pszczółkami

„Rezerwy” Chojniczanki pokonały 4:1 GTS Pszczółki w meczu IV ligi pomorskiej. W drużynie rezerw zagrali sami piłkarze z drugoligowej kadry.

Dziś rezerwy Chojniczanki zrehabilitowały się za porażkę sprzed tygodnia i wygrały z czołowym zespołem IV ligi.   |  fot. (olo)

CHOJNICZANKA II – GTS PSZCZÓŁKI 4:1 (1:1)

Bramki: Ligienza, Tatara, Trojanowski, Posmyk (karny).

CHOJNICZANKA II: KrakowiakSteinke (73. Jakosz), Kaśnikowski, Lenart, Pestka, Szczepan, Parzy, Trojanowski, Posmyk, Ligienza (82. Skiba), Tatara.

W drużynie rezerw …  z rezerw zagrał dziś tylko 8 minut Karol Skiba oraz 17 minut przesunięty do IV ligi Grzegorz Jakosz. Pozostali zawodnicy to piłkarze drugoligowca.

Do przerwy zanosiło się na sensację, gdyż Chojniczanka II, mimo dużej przewagi, tylko remisowała z trzecią drużyną IV ligi. Po przerwie trzy gole przesądziły o wygranej drużyny Bartosza Nartowskiego (Grzegorza Kapicy).

Tekst i foto: (olo)

1. 1 kwietnia 2012  23:55   No i bardzo ladnie. Zawodnicy ... (2)   MKS

No i bardzo ladnie. Zawodnicy ktorzy nie graja w pierwszym skladzie w 2 ligowej Chojniczance moga przynajkmniej pograc w rezerwach. Mozemy sie tylko cieszyc ze druga druzyna utrzyma sie w 4 lidze. Bo jak kazdy zauwazyl stazi grajkowie z Chojnic ktorzy z oczywistych wzgledow odeszli nie utrzymali by tej druzyny w owej lidze. Jestesmy tuz nad strefa spadkowa.

0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 2 kwietnia 2012  12:33   MKS II   Sidney

Świetnie, nawet już w drugiej drużynie nie ma piłkarzy (oprócz Pestki) z Chojnic. Brakuje nam utalentowanych juniorów którzy by mogli się ogrywać na poziomie seniorskim? I chyba nie po to się ściąga zawodników z całej Polski żeby grali w rezerwach. Nawet gdyby "druga" spadła do V ligi to nic by się nie stało.

2. 1 kwietnia 2012  21:08   trener?   kasa

Dobre pytanie -kto tam jest trenerem? po co mu płacic ja też mam licencje i taką drużyne to za 500 stówek pociągne.Skoro moja praca polegała by na okazywaniu licencji sędziom.

0
    0
  3. 1 kwietnia 2012  20:58   uuufffff   uuuufffffffff

ale maruderzy-idzcie na rente meczypaly.Te wasze ciagle zrzedzenia moglyby do depresji doprowadzic.WY....AC KIBICE SUKCESU!!!!!!

0
    0
  4. 1 kwietnia 2012  20:40   uciekać! (1)   były zawodnik

Chojniczanie - uciekajcie z tego klubu jak najszybciej. Jesteście tam obcy i niechciani - jest Koral, Krajna, Kolejarz, Szarża. Lepiej grać tam, gdzie będziecie doceniani za zaangażowanie i przywiązanie do barw klubowych

0
    0
  5. 1 kwietnia 2012  20:38   następny mecz   xXx

a za tydzień zespół nie pojedzie na wyjazd, bo mecz będzie w tym samym terminie i zabraknie piłkarzy z pierwszego zespołu. i wtedy nagle piłkarze, którzy dzisiaj siedzieli na trybunach będą bardzo potrzebni.