Remis w Chojnicach

W nieco osłabionym składzie ale z motywacją zwycięstwa, popartą premią meczową od sponsora – piłkarze Miedzi Legnica w sobotnie popołudnie (10.09.) przystąpili do pojedynku o ligowe punkty w Chojnicach.

W 33 min. bramkę dla Chojniczanki zdobył Kacper Tatara.   |  fot. m.n.

Chojniczanka – Miedź Legnica 1:1 (1:0)

Spotkanie prowadziła trójka sędziowska z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej: Artur Mital (sędzia główny) Mariusz Głowacki i Krzysztof Osiecki.

Gospodarze rozpoczęli w składzie: Kołba - Mikołajczyk, Steinke, Posmyk, Kaźmierowski, Ligienza, Szczepan, Kaśnikowski, Trojanowski, Lenart, Tatara.

Od pierwszych minut chojniczanie grali uważnie nie pozwalając na swobodne rozegranie piłki w strefie obronnej. O prawdziwym pechu mogli powiedzieć legniczanie, bo już w 8 min. boisko opuścił kontuzjowany Starosta a kilka minut później (19 min.) Zieliński. Grając z kontry chojniczanie stworzyli kilka sytuacji podbramkowych, jednak do 32 min. bez powodzenia. W 33 min. po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Tatara nie dał szans bramkarzowi gości i Chojniczanka objęła prowadzenie 1:0. Zawodnicy Miedzi pod koniec pierwszej połowy próbowali bezskutecznie dążyć do zmiany wyniku.

W przerwie meczu byłym zawodnikom i działaczom Chojniczanki zostały wręczone  pamiątkowe tabliczki z adnotacją „Honorowy członek klubu”.

II połowa rozpoczęła się bez zmian w składzie gospodarzy. W 49 min Garuch strzałem z 25 metrów pokonał Kołbę i legniczanie doprowadzili do remisu 1:1. Gospodarze po uporządkowaniu gry i ochłonięciu po stracie gola zaczęli ponownie stwarzać sytuacje podbramkowe pod bramką Bledzewskiego, który w 62 min. zapobiegł utracie drugiej bramki.

W 68 min. na boisku pojawił się Marynowicz, który zastąpił Ligienzę. Druga zmiana nastąpiła w 70 min., kiedy Parzy wszedł w miejsce Trojanowskiego. Goście kontratakami próbowali „rozmontować” obrońców Chojniczanki i zapewnić sobie korzystny rezultat. W 78 min. nastąpiła trzecia zmiana w zespole Chojniczanki – Tarnowski za Lenarta. Mimo doliczonego czasu gry wynik nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Kolejne spotkanie piłkarze Chojniczanki rozegrają w środę 14 września o godz. 17:00 z Jarotą Jarocin.

• 12 września 2011  20:28   ...chyba cię synku żle ...   tofik

...chyba cię synku żle wyskrobali ?! ...nic innego nie potrafisz ?! ...

0
      0
  2. 11 września 2011  20:15   Od nowego sezonu podobno II ...   jak myślicie- kto?!

Od nowego sezonu podobno II liga ma ulec reorganizacji i zamiast dwóch grup bedzie już tylko jedna II liga ( czyli z każdej grupy II ligi pozostanie tylko osiem drużyn). Chojniczanka właśnie rozpoczęła wyścig ku dołowi tabeli więc do nowej II ligi się raczej nie załapie ! No bo i po co ?! To tylko "najemnicy" z "cieniutkim" trenerkiem ! Gdzie jest Zarząd ?!

0
    0
  3. 11 września 2011  11:16   Szkoda wam pieniędzy to nie ...   Głowa

Szkoda wam pieniędzy to nie przychodźcie, tylko siedźcie w domu i oglądajcie bajki. To jest piłka i wszystko może się zdarzyć. Mecz nie należał do najlepszych, Kołba mógł obronić lekko ten strzał - praktycznie był w środek bramki. Bardzo dobry strzał Garucha (najniższy piłkarz w polskim futbolu, ma 1,54m). Szkoda tylko, że nasz trener "zajeżdża" tak naszych zawodników treningami:(

0
    0
  4. 11 września 2011  09:36   Do anonima z godziny 22;10 (1)   Mieszkaniec Chojnic

Beznadziejny to jesteś Ty a nie mecz... jak Ci szkoda 10 złotych to siedź w domu. A co do meczu... to nie zawsze musi by wygrana, remis tez dobry.

0
    0
    • 11 września 2011  20:18   B E Z N A D Z I E J A I Ż ...   miłośnik browaru

B E Z N A D Z I E J A I Ż E N A D A !!! już lepiej pojechać na Szarżę Krojanty !!! a za zaoszczędzone 10 złociszów walnąć 3 browarki !

0
      0
  5. 10 września 2011  22:10   grali beznadziejnie;/ krotki ... (4)   anonim

grali beznadziejnie;/ krotki i trafny komentarz. zal bylo ty 10 zl bo za co ? za kopanine i lezenie ciagle na murawie? zero kondycji no i bramkarz ahc... to bylo do obronienia;) szkoda

• 11 września 2011  00:14   Gdyby nie ta   bob

gadka na temat kaski to racja w 100% Coś niedobrego dzieje się z nasza drużyną ...

0
      0
    • 10 września 2011  22:21   jak Tobie jest szkoda 10 zł ...   anonim

jak Tobie jest szkoda 10 zł za mecz Chojniczanki, to lepiej na ten stadion narzekaczu nie przychodź. Dobry mecz, mogło być zwycięstwo, ale remis też nie jest zły.