Remis ucieszył ostatni zespół w tabeli

W sobotę Chojniczanka podejmowała MKS Kluczbork. Gospodarze przed spotkaniem plasowali się na szóstym miejscu w ligowej tabeli, jednak w przypadku zwycięstwa mogli objąć pozycję wicelidera.

Mimo, iż Chojniczanka dominowała w spotkaniu, to piłka do bramki gości wpadła tylko raz!   |  fot. (m.n.)

Zawodnicy z Kluczborka są prawie bez szans na pozostanie na zapleczu Lotto Ekstraklasy a ich wygrana w Chojnicach byłaby nie lada niespodzianką. W razie braku zwycięstwa w dzisiejszym meczu, piłkarze z Kluczborka "zagwarantują sobie" w najlepszym wypadku grę w barażach o utrzymanie.

Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork 1:1 (1:1)

Chojniczanka: Gostomski - Lisowski, Markowski, Biernat, Pietruszka, (Jakóbowski 78 min.), Podgórski, Zawistowski, Grzelak, Kosakiewicz, (Biskup 60 min.) Rybski, (Mikita 85 min.) Mikołajczak.

Bramki: 0:1 - Essam (5 min.), 1:1 - Kosakiewicz (16 min.)

Żółte kartki: Podgórski (Chojniczanka), Gierak, Niziołek, Kościelniak (Kluczbork)

Po pierwszej połowie mieliśmy remis 1:1 po golach Mohameda Essama i Łukasza Kosakiewicza. Goście dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie i to w pierwszych minutach meczu. Chojniczanka rzuciła się do ataku, czego efektem było doprowadzenie do wyrównania. Pozostała część rywalizacji to przewaga gospodarzy, ale nie zdołali po raz drugi pokonać bramkarza przyjezdnych.

W drugiej połowie Chojniczanka wręcz dominowała nad rywalem, ale też zabrakło skuteczności pod bramką gości. Zawodnicy z Kluczborka w końcowej fazie meczu chcieli utrzymać ten wynik i to im się udało. Chojniczanka wciąż ma szansę na awans, ale brak zwycięstwa z pewnością nie pomaga. MKS Kluczbork sensacyjnie zremisował z Chojniczanką 1:1. Dla dzisiejszego przeciwnika jest to ledwie czwarty punkt w meczu wyjazdowym w tym sezonie.

(red), fot. (m.n.) tabela gol24.pl

Tabela

1. 16 maja 2017  00:21   Ciekawe ile Olimpia im wleje ...   dolares

Ciekawe ile Olimpia im wleje ?! Jak tu obstawiać ? Bo,że przegrają to pewniak - kwestią jest tylko ilość bramek strzelonych Chojniczance. I po co było tak pompować balonik i mamić kibiców awansem do ekstraklasy ? Za wysokie progi jak dla piłkarzyków z Chojnic !

3
    0
  2. 15 maja 2017  13:18   prawda   pan

Prawda jest taka. Ze jak chcesz sie liczyc musisz miec 2 napadziorow dobrych, Chojnia nie ma ani jednego!

2
    0
  3. 14 maja 2017  23:00   Rozgonić to towarzystwo. nie ...   miro

Rozgonić to towarzystwo. nie rozumiem jak można za takią grę płacić tym ludziom takie pieniądze.

6. 13 maja 2017  21:08   Co oni wyczyniają - szkoda kasy na bilety (1)   anonim

Chojna skończy na 10-12 miejscu jak dobrze, jak zwykle jesień dobra, wiosna trwonienie dorobku.....

19
    1
    • 13 maja 2017  21:59   Jak Ci szkoda kasy   Oskar94

to nie przychodź na mecze:) Nikt nikogo nie zmusza i jednego malkontenta mniej przynajmniej:) A na którym miejscu skończymy to się okaże po ostatnim meczu. Możemy na 2 a możemy też na 8:) Taki urok tej 1 ligi:)