Rekordowy finał chojnickiej Orkiestry! Gmina podsumowała WOŚP

Ten finał chojniczanie zapamiętają długo i dobrze. Złożyły się na to: ofiarność darczyńców i sponsorów, bogaty program imprez i radosna energia. Ową energią zarażali nie tylko członkowie sztabu, ale i wolontariusze, jak i sami mieszkańcy.

Jednym z wielu kwestujących wolontariuszy m.in. był radny Bogdan Kuffel i Leszek Bonna wicemarszałek województwa pomorskiego.   |  fot. LB

Nic dziwnego, iż został pobity ubiegłoroczny rekord. Łącznie podczas 32 finału WOŚP - z kwesty wolontariuszy, licytacji, w tym w ChCK, jak i Metalowej orkiestry zebrano ponad 235,5 tys. zł.

O tym, czy kwota jeszcze wzrośnie przekonamy się dopiero za jakiś czas, gdy dobiegną końca także internetowe licytacje, które zakończą się 9 lutego.

WOŚP Gmina

- Podliczono sztab gminny #4897 i z radością ogłaszamy, że łącznie zebraliśmy 60.869,47 zł;) Liczenie trwało do nocy, wszyscy byliśmy bardzo zmęczeni, ale udało się - mówi Edyta Barwina. - Wszystkie puszki do nas wróciły i pieniądze przekazane zostały już konwojowi banku. Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo w akcji.

(red.)