Red Devils. Jacek Burglin poddał się do dymisji

Zarząd Red Devils Futsal Club informuje, że z dniem 19 marca 2023 roku Jacek Burglin przestał pełnić funkcję szkoleniowca. W ostatnim czasie Jacek Burglin odbył kilka spotkań z zarządem Red Devils Fustal Club.

Jacek Burglin przestał pełnić funkcję szkoleniowca Red Devils Chojnice. Taka decyzja zapadła po tym, jak chojniczanie przegrali wyjazdowy mecz z Legią Warszawa (2:5).   |  fot. Rmak

W ich trakcie podsumował występy drużyny seniorów Red Devils. Przedstawił swoje stanowisko dotyczące kwestii organizacyjnych głównej drużyny. W dniu 19 marca odbyło się zebranie zarządu, na którym szkoleniowiec Jacek Burglin poddał się do dymisji. – Zarząd Red Devils Futsal Club serdecznie dziękuje Jackowi Burglinowi za dotychczasową pracę.

– Jednak, aby właściwie ocenić pracę trenera, musieliśmy wziąć pod uwagę również inne kluczowe kwestie, takie jak długofalowy pomysł na dalsze funkcjonowanie reprezentacji oraz kierunek jej rozwoju. Dlatego, po wielu spotkaniach i analizach, podjęliśmy niełatwą decyzję o przyjęciu dymisji. Jacek Burglin jest doświadczonym szkoleniowcem, życzymy mu powodzenia i dalszych sukcesów w karierze.

Jednocześnie zarząd informuje, że w najbliższym czasie rozpocznie się proces wyboru nowego szkoleniowca. Wybór szkoleniowca musi być przemyślany, dlatego na ten moment nie będziemy podawać konkretnych dat ogłoszenia nowego trenera.

rdfc.pl