Red Devils lepszy od Gatty

Drużyna Red Devils odniosła przed chwilą kolejne zwycięstwo w Ekstraklasie. Tym razem zespół z Chojnic pokonał 3:1 w Zduńskiej Woli miejscową Gattę. Przed tym meczem oba zespoły w tabeli dzieliły zaledwie dwa punkty.

Dominik Solecki strzelił dziś ładną bramkę w Zduńskiej Woli, a zespół Red Devils wygrał 3:1.   |  fot. (olo)

I taki był ten mecz – wyrównany, z szansami dla obu zespołów. Pierwszy gol wpadł dopiero w 18. min., a do siatki gospodarzy trafił Mihail Sundeev, który wykorzystał asystę Mariusza Kaźmierczaka. Tuż po przerwie Diabły podwyższyły na 2:0 po ładnym strzale Dominika Soleckiego.

W kolejnych minutach Gatta groźnie atakowała i dążyła do strzelenia bramki kontaktowej, ale Jacek Burglin, który w przerwie zastąpił kontuzjowanego Łukasza Błaszczyka, spisywał się bardzo dobrze między słupkami. Gdy przewaga gospodarzy była coraz bardziej widoczna po kontrze i podaniu Kolesnika na 3:0 podwyższył Mariusz Kaźmierczak.

W ostatnich minutach meczu Gatta grała z wycofanym bramkarzem i na kilkadziesiąt sekund przed końcem zdobyła honorową bramkę, ale na więcej dziś piłkarze Red Devils gospodarzom nie pozwolili. Dzięki wygranej Diabły zrównały się punktami w tabeli z Pogonią Szczecin, która wczoraj zremisowała w Toruniu z Marwitem 3:3.

Inne wyniki: Clearex Chorzów – Wisła Kraków 2:3, Marwit Toruń – Pogoń Szczecin 3:3, Gwiazda Ruda Śląska – Remedium Pyskowice 2:5, AZS Gdańsk – GKS Tychy 3:4, AZS Katowice – Rekord  0:0.

Dzień przed  Wigilią Red Devils u siebie podejmie AZS Katowice.

Tabela

1. 16 grudnia 2012  16:04   brawoooooooooooo   najsjsas

brawoooooooooooo

0
    0
  2. 16 grudnia 2012  12:01   ccc   ccc

wygrana cieszy,komentarzy bedzie mniej,choc jak widac ponizej znajdzie sie pomimo zwyciestwa zawsze debil ktory musi wcisnac swoj niepotrzebny komentarz.Gratulacje zza Odry:)