Red Devils gra dziś z Dragonem Bojano

Wyjątkowo w poniedziałkowy, a nie niedzielny wieczór Red Devils Chojnice powalczy o kolejne punkty w 1 lidze futsalu. Już dziś, o godz. 19 w hali Widowiskowo- Sportowej chojniczanie podejmować będą Dragona Bojano.

Red Devils jako faworyt nie zawiódł i odniósł zwycięstwo 5:2.   |  fot. Ł.C.

Faworytem dzisiejszego spotkania będą chojniczanie, którzy zagrają w optymalnym składzie. Po pauzie spowodowanej kartkami, do drużyny wraca Pavlo Skubchenko. Pod znakiem zapytania stoi występ Jeffersona Rocha, ale w jego miejsce będzie miał się okazję ponownie zaprezentować chojnickiej publiczności Giovanni Paesano.

Pomimo że chojniczanie są zdecydowanym faworytem meczu, przeciwnika lekceważyć nie można. Futsaliści z Bojana od lat są solidnym średniakiem w 1 lidze. W poprzedniej kolejce, pomimo braków kadrowych, wygrali na wyjeździe z Futsalem Szczecin. Jesienią w domowym meczu długo walczyli z Red Devils, przegrywając ostatecznie tylko 3:5. Tym niemniej, dziś liczymy na dominację gospodarzy na chojnickim parkiecie.

Dla tych, którzy nie będą mogli kibicować Czerwonym Diabłom z trybun hali, przygotowaliśmy relację na żywo. https://www.youtube.com/watch?v=HLormvtuZqw

Tomasz Mrozek-Gliszczyński