„Red Devils” górą

Dziś (7.02.) w meczu 13 kolejki I ligi futsalu, jej lider i faworyt spotkania, drużyna „Red Devils”, podejmował zespół „Auto Complex” Przodkowo.

Kolejne zwycięstwo i punkty na koncie.

Goście zajmowali do tego meczu 4 pozycję, ale zapewne jej nie poprawią. Początkowo mecz układał się nie po myśli gospodarzy. Gracze z Przodkowa mieli więcej sytuacji podbramkowych, co przełożyło się na bramkę dla nich. Strzelił ją w 5 minucie Wiesław Czerwiński. Po chwilowej przewadze gości, gra wyrównała się. Jednak do końca I połowy padły jeszcze tylko dwie bramki. Obie zdobyli gracze „Red Devils”. W 9 minucie Jakub Skiba, w 18 minucie Jakub Mączkowski. W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami, gdyż gra chojnickich piłkarzy zaczęła układać się po ich myśli. Trzy z nich strzelił Wojciech Pięta – w 22, 23 i 39 minucie; po jednej zdobyli Artur Chrzonowski (26 minuta) oraz Mihail Sundeev (38 minuta). Jedyną bramkę w II połowie dla gości strzelił ponownie Wiesław Czerwiński. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7 – 2 dla „Red Devils”.
Następny mecz w hali Centrum Park zostanie rozegrany 21 lutego (niedziela). Wtedy to o godzinie 18 lider I ligi podejmować będzie zespół Gatta Zduńska Wola.