Red Devils bez zwycięstwa

Po przerwie na mecz reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata powróciły rozgrywki Fogo Futsal Ekstraklasy. W spotkaniu 24 kolejki Dreman Opole Komprachcice zagrał dzisiaj w Chojnicach z walczącym o utrzymanie Red Devils.

Zawodnicy Red Devils w tym sezonie prezentują się słabo i w niedzielny wieczór nie byli w stanie pokonać rywala.   |  fot. Ł.C.

Red Devils Chojnice – Dreman Opole Komprachcice 2:4 (0:2) 

Red Devils Chojnice: Kartuszyński – Kokoladze, Pastars, Szopiński, Nehela, Laskowski, Puchka, Skubchenko, Kręcki, Porto, Kolesnik, Włodarczyk, Piesotskyi.

Bramki: 36. Nehela, 40. Laskowski – 5. Kucharski, 9. Grzywa, 27. Grzywa, 40. Czech

Kartki: 36. Kucharski (OKO)

Zawodnicy Red Devils przystąpili do meczu z nadzieją na przełamanie fatalnej passy. Jak na razie to nadzieje pozostają nadal w sferze marzeń. Od początku goście próbowali atakować wysokim pressingiem, co przyniosło im prowadzenie 2:0. Gospodarze próbowali kontrataku, jednak nieskutecznie, tym samym bez powodzenia.

Po przerwie obraz gry zasadniczo nie uległ zmianie. Dreman naciskał, przez co zawodnicy Red Devils zostali zmuszeni do gry w defensywie. W 27 min. po rzucie wolnym goście podwyższyli na 3:0. Szansę na honorowe trafienie miejscowi mieli w 30 min. jednak w sytuacji sam na sam, udaną interwencją popisał się bramkarz przyjezdnych. Gospodarze próbowali atakować jednak nadal defensywa opolan spisywała się bez zarzutu! W 36 min. na listę strzelców wpisał się 36 min. Nehela, który potężnym uderzeniem zdobył gola dla chojniczan. Kilka chwil później przyjezdni podwyższyli na 4:1, na co miejscowi odpowiedzieli drugą bramką.  

(red). Fot. Ł.C. Tabela flashscore.pl