Red Devils Ladies rozgromiły swoje rywalki!

W niedzielne, wczesne popołudnie o godz. 14.00 gościć będziemy w hali widowiskowo - sportowej w Chojnicach drużynę Victorii Niemcz Osielsko. W pierwszym meczu ligowym, rozegranym na wyjeździe, nasz zespół wysoko pokonał rywalki 8:2.

Faworytki spotkania nie zawiodły i rozgromiły swoje rywalki aż 11:1.   |  fot. nadesł.

Bramki zdobyły: Martyna Krygier 2, Lidia Sowińska 2, Izabela Pawłowska, Julia Jargieło, Natalia Urbanowicz, samobójcza.

Zapraszamy na halę, aby obejrzeć nasze dziewczęta w akcji, które kontynuują marsz ku awansowi do Ekstraklasy Futsalu kobiet. Red Devils Ladies zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli po rozegraniu 7 z 10 kolejek ligowych.

aktualna tabela - tutaj

transmisja spotkania - zobacz

Aktualizacja: Red Davis Ladies rozgromiły 11:1 Victorię Niemcz Osielsko i na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej rozgrywek 1 ligi futsalu prowadzą w grupie północnej. Za tydzień zmierzą się na własnym parkiecie z zajmującym drugie miejsce Chemikiem Bydgoszcz. Ladies były zdecydowanymi faworytkami niedzielnego spotkania, co dokumentowały w zasadzie od pierwszego gwizdka sędziego. Przewagę w pierwszej połowie udokumentowały czterema golami.

W drugiej co chwila punktowały rywalki, odpuszczając im dopiero po wywalczeniu dwucyfrówki. Wówczas też zawodniczki przyjezdne zdobyły honorowego gola. Po ośmiu kolejkach Red Devils Ladies z dorobkiem 19 punktów prowadzą w tabeli 1 ligi futsalu. Tyle samo punktów uzbierały zawodniczki Chemika Bydgoszcz, ale potrzebowały na to aż dziewięciu meczów. Trzecie miejsce zajmuje Tęcza II Bydgoszcz, z 15 punktami na koncie w siedmiu rozegranych meczach.

Dziewczęta z Red Devils zagrają jeszcze dwa domowe mecze, już w sobotę, 17 lutego w hali Parku Wodnego w Chojnicach o godz. 12 z Chemikiem Bydgoszcz, a na zakończenie rundy zasadniczej, także u siebie 9 marca z Tęczą II Bydgoszcz.

Skrót meczu - zobacz

Red Devils Ladies Chojnice – Victoria Niemcz Osielsko 11:1 (4:0)

Red Devils Ladies: 12 Wiktoria Dziurdź, 14 Karolina Palacios – 2 Julia Jargieło, 7 Natalia Urbanowicz (2 bramki), 9 Paulina Budzisz (3 bramki), 10 Izabela Pawłowska – 4 Magdalena Harkot, 5 Weronika Cykman (2 bramki), 13 Martyna Krygier (1 bramka), 16 Anita Marczak, 20 Lidia Sowińska (2 bramki), 66 Paula Zawistowska (2 bramki).

Tomasz Mrozek Gliszczyński