Ranni w wypadku

Wczoraj po południu na trasie Zielona Chocina - Bytów doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się dwa samochody. Wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego - sześć osób, w tym troje dzieci, zostali przewiezieni do szpitala.

Policja w Chojnicach prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, które wyjaśni jego przyczynę i okoliczności.   |  fot. arch.red.

24.08.br. około godz. 15.30 w miejscowości Jaranty kierująca samochodem osobowym marki Ford Focus na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidłowo jadącym fordem mondeo, którym z wakacji powracała rodzina z powiatu tucholskiego. Kierująca fordem focusem 30 - letnia mieszkanka Słupska podróżowała sama. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratownicze. W wyniku zderzenia pojazdów wszyscy jego uczestnicy odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, ale ostatecznie wyjaśni to prowadzone postępowanie.

KPP

autko1.jpg

autko2.jpg

fot. KPPSP Chojnice