Przydusili Chwaszczyno, ale nie wygrali

Rezerwy Chojniczanki znów bez punktu. Dziś na stadionie Kolejarza zespół Mirosława Czuryły przegrał 1:2 z KS Chwaszczyno. Chojniczanka II przegrała to spotkanie do przerwy, schodząc do szatni z wynikiem 0:2.

Zespół rezerw po raz kolejny zagrał bez żadnego wzmocnienia z drugoligowej kadry.   |  fot. (olo)

W drugiej połowie na boisku grała tylko jedna drużyna - Chojniczanka, a czołowy zespół IV ligi z Chwaszczyna (3. miejsce) miał problemy z wyjściem z własnej połowy. Ambitna postawa chojnickiej młodzieży nie przełożyła się jednak na bramki i mimo ogromnej przewagi gospodarze tylko raz – po strzale Patryka Laskowskiego – cieszyli się ze zdobycia bramki.

Gra młodej drużyny z Chojnic mogła się momentami podobać, ale dobre, techniczne granie nie przekładało się na ilość sytuacji bramkowych. Drużyna musi dalej cierpliwie uczyć się dorosłej piłki, a jeśli nie rezultaty, to umiejętności poszczególnych zawodników, dadzą korzyść klubowi w kolejnych latach.

Tekst i foto: (olo)