Przegrana na Śląsku

W niedzielę 8 maja w Rudzie Śląskiej drużyna Red Devils rozegrała spotkanie z miejscową Gwiazdą. W przedostatnim meczu kolejki ekstraklasy lepsi okazali się gospodarze pokonując chojniczan różnicą jednej bramki - 4:3.

Po emocjonującym spotkaniu chojniczanie przegrali róźnicą jednej bramki.   |  fot. arch. red.

Pierwszego gola w spotkaniu w 11 min. zdobył Diguinho. W 13 min. gospodarze doprowadzili do wyrównania. Prowadzenie objęli minutę później podwyższając wynik na 2:1. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

II część spotkania rozpoczęła się od ofensywnej gry gości. Przyniosło to rezultat w 22 min, kiedy to Chrzonowski zdobywając gola - ustalił wynik na 2:2. Dwie min. później goście ponownie objęli prowadzenie. W 28 min. podwyższyli na 4:2. W 34 min. bramkę dla Red Devils ponownie zdobył Chrzonowski. Mimo, iż zawodnicy Red Devils posiadali przewagę w końcowych min. spotkania, to ostateczny wynik nie uległ zmianie. Red Devils pozostaje w lidze najlepszych futsalowych zespołów ekstraklasy.

RD: 20 Kartuszyński - 5 Broner, 12 Diguinho, 13 Mączkowski, 77 Kaźmierczak - 10 Żołądź, 15 Kriezel, 16 Chrzonowski, 17 Skiba.

13 maja na zakończenie wiosennej rundy rozgrywek Red Devils rozegra spotkanie z GKS Tychy. Początek meczu o godz. 19:00 w hali Centrum Park w Chojnicach.