Przegrana Ladies

Dziś (27.01.) w meczu kończącym Międzypowiatową Ligę Futsalu Kobiet drużyna Red Devils Ladies po zaciętym boju przegrała z Tucholanką Tuchola 1:2.

Drużyna Red Devils Ladies z trenerem Zbigniewem Nojmanem.   |  fot. (olo)

RED DEVILS LADIES – TUCHOLANKA TUCHOLA 1:2

Bramka: Aleksandra Sudyk.

RDL: Klaudia Kortas – Roksana Wincenciak, Aleksandra Sudyk, Aneta Kiedrowska, Patrycja Wesołowska, Irmina Kaproń - Ollik, Magdalena Szpera, Weronika Dziarnowska. Trener: Zbigniew Nojman.

Dziewczęta z Chojnic do końca walczyły o zwycięstwo w meczu z bardziej doświadczoną drużyną Tucholanki i tym samym o ostateczną wygraną w Międzypowiatowej Lidze Futsalu Kobiet, w której oprócz Ladies i Tucholanki grały Borowiak Czersk, Gryf Brusy, Sokół Więcbork i Jantar Pawłowo. Drużyny Ladies i Tucholanki były w czterech dotychczasowych meczach niepokonane. Tucholanka miała na koncie komplet zwycięstw, chojniczanki trzy wygrane i jeden remis.

Początek dzisiejszego meczu należał do Tucholanki (zawodniczki grają m.in. w rozgrywkach ligowych na trawie), która szybko objęła prowadzenie po strzale z dystansu. Z każdą kolejną minutą gra była bardziej wyrównana, a gospodynie za sprawą Oli Sudyk doprowadziły do remisu 1:1. Piłkarki Tucholanki zdołały jednak jeszcze przed przerwą objąć prowadzenie po kolejnym strzale zza pola karnego po szybko rozegranym rzucie rożnym.

W drugiej połowie dziewczęta z Red Devils Ladies rzuciły się do odrabiania strat i stworzyły więcej sytuacji podbramkowych od rywalek. Niestety, bramki jednak nie zdobyły i mecz zakończył się wygraną gości 1:2. - Niestety, ale stworzone sytuacje bramkowe zwycięstwa nie dają – mówił po meczu do dziewcząt trener Zbigniew Nojman, który jednak był zadowolony był z postawy swoich zawodniczek. Drużyna Red Devils Ladies rozgrywki zakończyła na drugim miejscu.

Tekst i fot: (olo)

1. 29 stycznia 2013  20:54   Byłem i widziałem (1)   kibic

Kibice się znajdą może i pieniądze dziewczyny grające w piłkę nożną to alternatywa dla nudnej piłki jaką prezentują SILNI I AGRESYWNI faceci.Grajcie i trenujcie !!!

0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 29 stycznia 2013  21:00   KIBIC   wierny kibic

kibiców już mają!a jeśli znalazłby się sponsor strategiczny to zapewne byłoby im łatwiej!

0
      0
  2. 29 stycznia 2013  20:50   Kobica piłka nozna   KIBIC

Super mecz nigdy nie widziałem tak dobrze grających dziewczyn w piłkę nożna. Działacze ,trenerzy kontynuujcie te pracę z dziewczynami. Myślę że nasz region razem z Tucholą może kiedyś w znaczący sposób zaistnieć w Polskiej piłce. BRAWO BRAWO !!!

0
    0
  3. 28 stycznia 2013  21:56   kibic   kibic

zycze wszystkim chojnickim drużynom takiego "ducha walki" o każdą piłkę!byłem widziałem!super!

5. 27 stycznia 2013  21:43   fajny mecz (1)   kibic pieknuch dziewczyn

bylem widzialem i mam pytanie czy to jest organizowane przez pzpn i czy wogole sedziowie maja licencje

0
    0
    • 29 stycznia 2013  22:50   sedzia   mati

prosze Cie, czy ten sędzia wyglada jak jakiś z licencją? przecież Zdzichu spod sklepu ma lepszy dres.