Przegrana 5:3 w Wągrowcu!

W Wągrowcu rozpoczyna się właśnie mecz II ligi pomiędzy miejscową Nielbą a Chojniczanką. Zapraszamy do śledzenia, ponieważ będziemy na bieżąco informować o wyniku meczu.

Chojniczanka z zajmującą 15 lokatę w tabeli Nielbą, przegrała w Wągrowcu 5:3.

Trener Grzegorz Kapica ustawił dziś zespół ofensywnie – grają w pierwszym składzie m.in. Parzy i Trojanowski, którzy w meczu z Zagłębiem weszli „z ławki”. W ataku gole mają dziś zdobywać Tatara i Pieczara, a rezerwowym został Kaźmierowski

Chojniczanka zaczęła mecz w składzie: Kołba - Mikołajczyk, Steinke, Jakosz, Marynowicz - Tarnowski, Parzy, Atanacković, Trojanowski - Tatara, Pieczara. Na ławce zostali: Primel, Posmyk, Kaźmierowski, Jurga, Lenart, Kaśnikowski, Szczepan.

W 10. min. Nielba po rzucie obejmuje prowadzenie 1:0. Piłkarze Chojniczanki znów dali się zaskoczyć po stałym fragmencie gry. Po 20 minutach nadal 1:0 dla gospodarzy. Czyżby Chojniczanka czekała na drugą połowę i kolejny zryw, jak w meczu z Zagłębiem?

30 min. Chojniczanka wyrównała na 1:1! Najpierw świetną akcję przeprowadził Atanacković, który minął kilku rywali, jednak po jego podaniu Marcin Tarnowski strzelił w słupek.  Po chwili jednak do siatki trafił drugi Marcin - Trojanowski. Oby nasi piłkarze poszli teraz za ciosem!

Po golu dla Chojniczanki mecz się ożywił. Najlepszą okazję do podwyższenia wyniku miał w 44 min. Parzy, jednak jego strzał z dystansu obronił bramkarz Nielby. Tuż przed przerwą obrońca Nielby nieprzepisowo zatrzymał Tarnowskiego i otrzymał drugą żółtą kartkę. W drugiej połowie Nielba grać będzie więc w dziesiątkę. Do przerwy mamy remis 1:1.

Grająca w 10. Nielba ... strzeliła drugą bramkę! Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Chojniczanka przegrywa więc 1:2. Zespół Grzegorza Kapicy znów musi gonić wynik. Po kilkunastu sekundach Nielba strzela trzecią bramkę - znów po rzucie rożnym. Śmiać się czy płakać? Niestety, obrona jest najsłabszą formacją Chojniczanki w tym sezonie. I w tym meczu znów się to potwierdza, bo w dwóch meczach z najsłabszymi zespołami w tej lidze tracimy już 6 bramek. Trener Grzegorz Kapica zareagował po stracie trzeciej bramki i dokonał dwóch zmian. Kaźmierowski wszedł za Tatarę, a Jurga za Marynowicza. Tylko czy uda się coś jeszcze zmienić, bo osłabieni gospodarze na pewno zamurują teraz bramkę.

W 60 min. nadal 3:1 dla gospodarzy i kolejna zmiana w Chojniczance. Posmyk wchodzi za Tarnowskiego.

70 min. nadal 3:1. Chojniczanka ruszyła do ataku, ale Nielbę dwukrotnie od straty gola uratowała poprzeczka. Najpierw strzelił w nią Kaźmierowski, a później Steinke. Gospodarze też mieli swoją sytuację, mogli przypieczętować wygraną, jednak szczęśliwie piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy Chojniczanki.

Jest nadzieja! W 78 minucie Jakosz zamknął dośrodkowanie z rogu i strzelił kontaktową bramkę. Jest 3:2 dla Nielby, czy Chojniczankę stać na remis lub wygraną?

79 min. Kolejny rzut rożny i ponownie Jakosz strzela bramkę na 3:3!

Końcowe minuty gry to przewaga Chojniczanki, jednak szczęście zdecydowanie było po stronie gospodarzy, którzy w dodatkowo doliczonych minutach gry zdobyli gola na 4:3. Jakby tego było mało w 93 min. rywale podwyższyli na 5:3, tym samym inkasując 3 pkt za zwycięstwo.

W tabeli rozgrywek przewodzi Miedź Legnica z dorobkiem 26 pkt. Na drugim miejscu GKS Tychy (23 pkt|.) Chojniczanka po dzisiejszym spotkaniu spadła na trzecią pozycję z 22 pkt. Tyle samo pkt. ma zajmująca 4 miejsce Elana Toruń.

(red)

Następne spotkanie Chojniczanka rozegra 8 października o godz. 16:00 z Bałtykiem Gdynia.

2. 1 października 2011  20:36   Przyszła kryska na Matyska ...   pongo

Przyszła kryska na Matyska (czyt. Kapicę)

0
    0
  3. 1 października 2011  20:32   ...ale się narobiło !!! ...   tofik

...ale się narobiło !!! ...jak tam fanatycy z grodu Tura ?! ...dlaczego w każdym okienku transferowym wymieniać 3/4 drużyny jak można w każdej chwili wymienić trenera (i to tylko jednego!) ...mecz z Bałtykiem bedzie grą o życie dla Kapicy ! ...przegrana = zwolnieniu ! ...jest sie czego bać ! ...dlatego życzę Bałtykowi zwycięstwa aby już nie oglądać skaczącego po czapeczce Kapicy !

5. 1 października 2011  17:00   Kibic   ;/

Ahh a po meczu z Zagłębiem był taki spokój ...

0
    0
  6. 1 października 2011  16:51   Dajcie im spokój raz się ... (1)   B.D

Dajcie im spokój raz się wygrywa raz przegrywa na tym polega piękno sportu , to nie jest Barsa tylko Chojniczanka dzięki za walkę mimo iż strzelili trzy bramki przegrali mecz ale tak bywa .Pozdrowienia dla całej drużyny nie zawsze świeci słońce ,na rozliczenia przyjdzie czas po sezonie .

0
    0
  7. 1 października 2011  16:44   gdzie obrona?   ja

Kapica postawił na atak,dając młodzieżowca na obronę. W poprzednim sezonie straciliśmy najmniej bramek w lidze. Teraz w 2 meczach tracimy 8 bramek.

0
    0
  8. 1 października 2011  16:44   Wicelider daje sobie w dwoch ...   anonim

Wicelider daje sobie w dwoch meczach wkopać 8 bramek, a dzieci dalej pojda do przedszkola a bramki są solą piłki nożnej, prawda panie Kapica?

0
    0
  9. 1 października 2011  16:36   Klauzo i Polasik na boisko, ...   anonim

Klauzo i Polasik na boisko, po ostanim meczu z Zagłębiem pojawili sie na murawie.

0
    0
  10. 1 października 2011  16:36   Do burmistrza (3)   anonim

Jak bym był burmistrzem to bym im cofnął dotacje za kompromitacje miasta TO NIE PROMOCJA A HAŃB dla naszego miasta

0
    0
  11. 1 października 2011  16:31   Popieram wpis poniżej, precz ...   anonim

Popieram wpis poniżej, precz z sezonowcami, chcemy druzyny stabilnej a nie sezonowej.

0
    0
  12. 1 października 2011  16:27   Tylu komentarzy po ... (2)   anonim

Tylu komentarzy po zwycięstwach nigdy nie ma...precz z sezonowcami!!!

0
    0
    • 1 października 2011  20:35   Przeanalizowałem ! - ...   anonim

Przeanalizowałem ! - kompletna tandeta i fuksiarskie zwycięstwa ! Żadnej składnej gry.

0
      0
    • 1 października 2011  16:33   Ty albo jesteś taki ...   anonim

Ty albo jesteś taki stukniety, albo udajesz naiwnego i nie masz pojęcia o piłce, przeanalzuj dotychczasowa gre Chojniczanki i mecze przegrane, a potem sie wymądrzaj na forum

0
      0
  13. 1 października 2011  16:27   Jak to jest i dlaczego?   anonim

Jedzie wicelider tabeli grać z drużyną z ogona tabeli i jedynym problemem powinno być jakim stosunkiem bramek wygrają, a tu po raz kolejny dostają baty z najsłabszymi drużynami w lidze. Coś tu nie gra!

0
    0
  14. 1 października 2011  16:23   My jako kibice, wiemy że, ...   anonim

My jako kibice, wiemy że, nic sie nie stało, nic się nie stało, tyle, że się przegrało, hahaha

0
    0
  15. 1 października 2011  16:22   Ciekawe jak Kapica ...   anonim

Ciekawe jak Kapica wytłumaczy obciach, pewnie powie, ze za ciepło, jak na październik było

17. 1 października 2011  15:48   Normalnie jaja, remisują a ...   anonim

Normalnie jaja, remisują a po cholerę przegrywają, żeby gonić, a może to taka taktyka meczowa?

20. 1 października 2011  15:42   Wydaje mi się ,że kibice ...   anonim

Wydaje mi się ,że kibice powinni zbojkotować resztę meczów w Chojnicach do końca tej rundy to może by kierownictwo zespołu wyciągnęło jakieś wnioski z tak prowadzonego zespołu.Jeżeli nic nikt nie zrobi to oni będą nadal wkur....ć ludzi

22. 1 października 2011  15:33   Z kim wy chcecie w tej lidze ...   anonim

Z kim wy chcecie w tej lidze wygrać, jak z frajerskimi zespołami frajersko przegrywacie? Zacznijcie sobie zdawać sobie sprawę. ze gdyby nie te wasze numery bylibyście samodzielnym liderem, żal mi was.

24. 1 października 2011  15:29   to że grają w przewadze to ...   anonim

to że grają w przewadze to nic nie znaczy oni to w du...ę dostaną nawet jak przeciwnik będzie grał w 8

0
    0
  25. 1 października 2011  15:26   Takie mecze są solą piłki ...   anonim

Takie mecze są solą piłki nożnej, jak to powiedział trener KAPICA, taaa... tylko ta sól szczypie w d...naszych.

0
    0
  26. 1 października 2011  15:23   Dajcie sobie spokój, to ...   anonim

Dajcie sobie spokój, to kompromitacja dla Chojnic, najsłabsze zespoly kroja ich aż milo.

0
    0
  27. 1 października 2011  15:20   Jednak to są dziady, leje na ...   anonim

Jednak to są dziady, leje na nich, za te horrory co nam fundują. Kopacze z Bożej łaski

31. 1 października 2011  14:32   Każdy początek meczu to ...   anonim

Każdy początek meczu to stres, jak można być pewnym na nich, to faworyt a nie kolesie spod budki z piwem, grac do jasnej Anielki! Chimeryczni są jak baba w ciązy.