Przegrali z Rodłem. Po walce

Czwartoligowe rezerwy Chojniczanki prowadziły w Kwidzynie z Rodłem 2:1, ale ostatecznie przegrały pierwszy mecz sezonu 3:2.

Jedną z bramek strzelił trenujący latem z pierwszą Chojniczanką Przemysław Dorawa.   |  fot. (olo)

RODŁO KWIDZYN – CHOJNICZANKA II 3:2 (2:2)

Bramki: Karol Domjan, Przemysław Dorawa.

Chojniczanka II:  Zakrzewski - Szopiński, Szałek, Schulz, Reca, Kołodziej, Laskowski, Domjan, Dorawa, Pawlak, Dziubek, w rezerwie Jędrzejewski, Kręcki, Drewek, Schmidt, Modrzejewski, Cysewski, Juchacz.

W rezerwami na mecz z Rodłem pojechali zawodnicy z pierwszej kadry Karol Domjan, Michał Szałek, Mateusz Dziubek i Damian Pawlak. W pierwszej połowie jako pierwsi gola strzelili gospodarze, jednak później to Chojniczanka wykorzystała dwie sytuacje i po golach Karola Domjana i Przemysława Dorawy wyszła na prowadzenie 2:1. Rodło wyrównało przed przerwą, a w drugiej połowie strzeliło zwycięską bramkę.

W kolejnym meczu rezerwy Chojniczanki zagrają na boisku Modrak w środę o godz. 11.00 z Powiślem Dzierzgoń.

Pozostałe wyniki 1 . kolejki: Wietcisa Skarszewy - Anioły Garczegorze 0:0, Wierzyca Pelplin - Bytovia II 0:2, Powiśle Dzierzgoń - Czarni Czarne 1:1, Pomorze Potęgowo - Czarni Przemysław 5:1, Pomezania Malbork - GKS Kolbudy 0:1, Orlęta Reda - Murkam Przodkowo 0:0, KS Chwaszczyno - Gryf 2009 Tczew 2:1, Kaszubia Kościerzyna - Potok Pszczółki 1:1.