Przed siebie” – piosenka ucznia chojnickiego liceum

Oskar Kucmann pochodzi z Zamartego, od kilku lat mieszka w Chojnicach. Uczy się w miejscowym II LO im. Władysława Andersa. Jest tegorocznym maturzystą i laureatem stypendium wokalnego fundacji Dariusza Michalczewskiego „równe szanse”.

Oskar Kucmann   |  fot. nad.

Do którego przesłuchania odbyły się w Człuchowie w ubiegłym roku. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął jeszcze zanim potrafił dobrze mówić. Muzyka towarzyszy mu od zawsze. Uczęszczał do Broadway Musical School, gdzie ćwiczył umiejętności taneczne, aktorskie i śpiew. Jest laureatem stypendium wokalnego ufundowanego przez fundację Dariusza Michalczewskiego „Równe szanse”.

Oskar stara się łamać stereotypy i każdego dnia wychodzić ze swojej strefy komfortu. W wolnym czasie kolekcjonuje ładne filiżanki.

Przed siebie” to piosenka o przemijaniu, ulotności i stawianiu kolejnych kroków do przodu, pomimo przeciwności. Mowa o miłości, która nie zawsze dodaje skrzydeł. Czasem je podcina, niszczy i mąci. Najwyższa pora zapomnieć, odwrócić się, uśmiechnąć i uciec „przed siebie”. Za tekst i produkcje odpowiedzialny jest Jakub Dąbrowski, finalista programu Voice of Poland.

(red) fot. nadesłane