Profilaktyka nowotworów a właściwe żywienie

26 listopada w Centrum Medycznym GEMINI odbyło się otwarte szkolenie adresowane do osób zainteresowanych problematyką żywienia w kontekście profilaktyki chorób nowotworowych.

W planie są następne szkolenia w tematyce nietolerancji pokarmowej i zasad wdrażania diety eliminacyjnej.   |  fot. nadesłane

Szkolenie poprowadziła dietetyk, specjalista żywienia człowieka zdrowego i chorego pani Sabina Budkiewicz, pracująca w poradni dietetyczne - żywieniowej Centrum Medycznego Gemini.

Szkolenie spotkało się z dużym zainteresowaniem, zwłaszcza osób po leczeniu choroby nowotworowej. Uczestnicy mogli dowiedzieć się o najnowszych zaleceniach żywieniowych mających kluczowe znaczenie w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych.

Podsumowanie szkolenia oraz przykłady zdrowych przepisów antynowotworowych znajdą państwo na stronie internetowej www.geminjchojnice.pl w zakładce Twój Dietetyk Zdrowie od Kuchni.

Katarzyna Karpus

1

 1. 10 grudnia 2013  20:18   Do dowcipnego Anonima (1)   zk

  Widać po twoim języku którego używasz w tekstach poniżej ze Gemini jest twoim oczkiem w głowie ...ciekawe, co na to inni obserwatorzy ?

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 2. 10 grudnia 2013  19:47   Do nowego anonima (1)   zk

  Po co mi redakcja? Interwencja nie wyglada na legalna czyli elektroniczny włam...jeśli ktos broni interesów Katarzyny Karpus w ten sposób to tylko ja ośmiesza bo znamy sie prywatnie...bardzo dobrze!

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 3. 10 grudnia 2013  19:35   Do złośliwego anonima... (1)   zk

  Znów bawisz sie elektronika głupku tylko nie wiem dlaczego? Zanim cos skasujesz zastanów sie nad tym co zostało napisane inaczej zgłosze to na policję

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 4. 10 grudnia 2013  19:24   Napisz do redakcji i zadaj ...   anonim

  Napisz do redakcji i zadaj pytanie czy ci komentarz usuneli bo cos w to nie wierze a nie wysilaj sie tu

  0
  0
 5. 10 grudnia 2013  19:12   Odp.na anonim   zk

  Anonimie zrozum ze moderator moze wymazać i po krytyce ponownie włożyć tekst...czyli moderować...jak było tym razem nie wiem ale tekst zniknął mimo sprawdzenia kilkukrotnego a jak wpisałem uwagę pojawił sie a na końcu twoja zgryzliwosc ...moderatorze:-)

  0
  0
 6. 10 grudnia 2013  12:47   zk, jakoś nie zauważyłem ...   anonim

  zk, jakoś nie zauważyłem aby tu usuwane byly komentarze w tym temacie, coś cienka ta twoja prowokacja

  0
  0
 7. 10 grudnia 2013  10:59   Gdzie mój komentarz? (1)   zk

  Ooo...cenzura działa nawet w krytyce poczynań dotyczących promocji zdrowia...dobre...czy Katarzyna Karpus zgadza sie z krytycznym komentarzem czy poczynaniami moderatora? W końcu jest radna...moze komentarz byłby wskazany?

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 8. 10 grudnia 2013  08:46   Komentarz   zk

  Z tekstu wynika ze temat spotkania niestety chybiony choć może bliski zapotrzebowaniu na edukację żywienia i zdrowego odżywiania ...jednak jest różnica miedzy koniecznością edukacji po leczeniu choroby nowotworowej czyli leczeniu chirurgicznym,chemioterapia i promieniowaniem różnego typu gdyż to stanowi bardzo poważny problem medyczny a profilaktyka antynowotworową czyli zdrowe produkty bez chemii oczywiscie troche w cudzyslowiu bo chemii w dzisiejszym świecie nie da sie uniknąć ...Gemini idzie po łatwiźnie ale dobrze ze cos tam robi...może jednak żywienie po leczeniu to temat jednak dla lekarzy a nie pielęgniarek i dietetyczek z Centrum Medycznego Gemini...a szkoda!

  0
  0