Pozycjonowanie w agencji Artefakt.pl – dlaczego warto nawiązać współpracę?

Pozycjonowanie stanowi szereg działań z dziedziny SEO, które mają zagwarantować wyższą pozycję danej strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Dlaczego to takie ważne?

Zaufaj profesjonalistom od pozycjonowania stron WWW.   |  fot. nad.

Odpowiedzmy pytaniem na pytanie. Kto z nas, użytkowników Internetu, kiedykolwiek zagląda na drugą lub trzecią stronę wyników wyszukiwania? Badania pokazują, że 90% osób otrzymuje odpowiedź na swoje zapytanie już na pierwszej stronie. Znalezienie się na pierwszych miejscach listy linków wyszukiwanych przez algorytm Google ma ogromne znaczenie dla biznesu.

Algorytmy wyszukiwarek reagują na zawartość merytoryczną treści na stronie internetowej, dopasowując rezultaty researchu pod konkretne słowa kluczowe i ogólny wydźwięk contentu w odniesieniu do haseł wpisywanych przez użytkowników. Największy zakres oferty to fundament działalności firmy Artefakt.pl. Pozycjonowanie czynimy niezwykle efektywnym narzędziem poszerzania strefy biznesowych wpływów, zwiększając ruch na stronie i poprawiając współczynnik konwersji.

Zakres oferty Artefakt – pozycjonowanie w pełnym wymiarze

Kompleksowe usługi pozycjonujące nie powinny ograniczać się wyłącznie do działań reaktywnych, poprawiających błędy, lecz starać się wspierać firmę klienta na każdym etapie realizacji projektu. W tej kwestii możemy pochwalić się dużą skuteczności. Pozycjonowanie stanowi u nas mechanizm wsparcia przedsiębiorców na drodze do osiągania celów rozwojowych i utrzymania się na rynku wypełnionym konkurencją.

Pozycjonowanie stron w Artefakt.pl następuje na drodze kilku etapów projektowych. Współpracę z nowym klientem rozpoczynamy od gruntownego audytu SEO. Kluczową kwestią staje się poznanie specyfiki biznesu klienta, a następnie poddanie specjalistycznej analizie zawartość strony internetowej. Audyt SEO prowadzą fachowcy ds. pozycjonowania i content marketingu, czego efektem jest raport o mocnych i słabych stronach, wraz z kierunkiem przyszłych modyfikacji. Audyt SEO to niezwykle ważny fundament całej usługi pozycjonowania a dalsze kroki podejmowane są właśnie w oparciu o wnioski płynące z analizy serwisu.

Na etapie copywritingu SEO Artefakt dostarcza merytorycznych treści zoptymalizowanych pod kątem wymogów wyszukiwarek. Content w serwisie internetowym ma bezpośrednie przełożenie na jego widoczność w sieci, dlatego musi być tworzony zgodnie z popularnymi w danej tematyce słowami kluczowymi. Budowa zaufania to niezwykle istotny element działań firmy Artefakt.pl. Zatem uzupełniamy usługę o analizę i raporty weryfikujące skuteczność naszych działań.

Każdy klient otrzymuje przejrzyste sprawozdania uwidaczniające wymierne rezultaty strategii pozycjonowania. Raporty efektywności działań SEO stanowią również podstawę do wszelkich dalszych modyfikacji założeń, jeśli będą one konieczne. Usługi pozycjonowania w Artefakt otrzymują wsparcie w ramach długookresowego konsultingu, umożliwiającego reagowanie na bieżące problemy przedsiębiorców i sugerowanie najlepszych rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Artefakt – pozycjonowanie może być bowiem najlepszą inwestycją w rozwój widoczności firmy w sieci, przyciągając do niej rzesze nowych klientów i pobudzając do dalszej ekspansji na rynku.

Artykuł przygotowany we współpracy z Artefakt