Pożegnali lipiec koncertowo

Sobotni wieczór w dyskotece „Holiday Club” dla uczestników na pewno długo pozostanie w pamięci. To było najgorętsze zakończenie pierwszego miesiąca wakacji. Nic dziwnego, skoro bohaterem wieczoru był Marcin Piotrowski „Liber”.

Liber to jeden z czołowych artystów, oraz producentów muzycznych w naszym kraju. W sobotę był gościem w dyskotece „Holiday Club”.   |  fot. ilustracyjne

Liber to polski raper i autor tekstów, były członek hip - hopowej grupy Ascetoholix. Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Sylwia Grzeszczak, (w 2014 r. zawarł z nią związek małżeński) z Agnieszką Włodarczyk, Mezo, Slums Attack, Gosią Andrzejewicz i Natalią Szroeder.

W czasie koncertu, nie obeszło się bez bisów przy żywiołowo reagującej publiczności, Po jego zakończeniu ustawiła się długa kolejka fanek i fanów, aby zrobić sobie wspólne zdjęcie z artystą. Bywalcy dyskoteki byli zadowoleni a na pamiątkę udanej imprezy mogą z fotogalerii pobrać zdjęcie, będące wspomnieniem muzycznego wydarzenia.

Warto nadmienić, iż w charzykowskiej dyskotece od zawsze towarzyszą nam dobre brzmienia i fantastyczni ludzie, niezależnie od wieku, którzy wspólnie tworzą niesamowity klimat.

(red.)