Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Chojniccy policjanci zatrzymali 42 - letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna od zeszłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Zgodnie z dyspozycją sądu 42 - latek został jeszcze tego samego dnia doprowadzony do aresztu śledczego.   |  fot. arch.red.

Ciąży na nim wyrok roku pozbawienia wolności za uporczywe uchylanie się od płacenia alimentów. Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji chojnickiej komendy uzyskali informację, że na terenie sąsiedniego powiatu może przebywać mężczyzna, który jest poszukiwany listem gończym.

Wczoraj (28.02.) około godziny 9.30 poszukiwany został zatrzymany w jednej z miejscowości w gminie Lipnica. 42 - latek bez stałego miejsca zamieszkania, od lutego ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ciąży na nim wyrok roku pozbawienia wolności w związku z popełnionym przestępstwem polegającym na uporczywym uchylaniu się od obowiązku alimentacyjnego.

KPP

 1. 2 marca 2013  22:00   sad to nawet   kapus kuternoga

  sprawe ci zrobi jak smierdzacy kapus miejscowej PO-licji calkowicie bezzasadny donos zlozy.a tego czlowieka to tez ktos.......al.jakby inaczej,przeciez to kraj konfidentow.2000 mozna dostac z bezosobowego policji za donos.swin nie brakuje za hitlera i stalina tez ich nie brakowalo tonie ma sie co dziwic ze i za putina jest tak samo,to mentalnosc niwolnika lizac .....kazdej wladzy.

  0
  0
 2. 2 marca 2013  00:28   polskie realia   ja

  na czyms trzeba zarobic a sady bez tego by nie istnialy ci co robia duze przekrety to maja tyle ze nic im nie grozi

  0
  0
 3. 1 marca 2013  16:24   Filozofia   Kmicic

  Typowo polska filozofia...

  0
  0
 4. 1 marca 2013  10:09   Więzienia pełne ...   anonim

  Więzienia pełne rowerzystów, alimenciarzy, palacych trawkę, normalnie cyrk. Zamiast mu nakazowo dać pracę i potrącać za alimenty najprościej zamknąć. Ot filozofia

  0
  0