Poślizg na oblodzonej drodze

30 - latek kierujący "Golfem" wpadł w poślizg na oblodzonej drodze i uderzył w jadącego z naprzeciwka forda. Kierowca oraz pasażerka i niespełna roczne dziecko trafili do szpitala.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozwagi ze względu na trudne warunki jazdy.

Na szczęście nie zagraża im niebezpieczeństwo. Wczoraj (04.02.br.) około godziny 17.00 doszło do zdarzenia drogowego na trasie Sławęcin – Lichnowy. 30 - letni mieszkaniec gminy Tuchola kierujący volkswagenem golfem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem. Kierowca golfa, jego pasażerka oraz niespełna roczne dziecko zostali zabrani przez pogotowie. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi.

Zatrzymani poszukiwani

4 lutego policjanci na terenie Chojnic ujęli dwie osoby poszukiwane.23 - letni mieszkaniec powiatu chojnickiego był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu, natomiast 27- latka z powiatu tucholskiego poszukiwano na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tucholi.

Na promilach

Wczoraj w Chojnicach na ul. Książąt Pomorskich policjanci zatrzymali 32 - letniego mieszkańca powiatu chojnickiego, który kierował samochodem renault mając we krwi 1,82 promili alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Chojnice.
KPP

 1. 7 lutego 2010  18:27   ...SLAWECIN k/Londynu ...tam ...   angol

  ...SLAWECIN k/Londynu ...tam te odmieńce jeżdżą lewą stroną !!!

  0
  0
 2. 5 lutego 2010  16:54   do heh   kierowca

  teraz w tych warunkach to ja nie wiem czy ona jest nawet jednopasmowa.

  0
  0
 3. 5 lutego 2010  16:35   do kolegi G   heh

  To kolega nie wie, że trasa Sławęcin - Lichnowy jest trzypasmowa ???? lol

  0
  0
 4. 5 lutego 2010  15:28   Czy dziecko jechało w ...   anonim

  Czy dziecko jechało w foteliku? Gdzieś czytałem, że wyleciało przez okno!!! Jeśli nie, to głupota ludzka jest bezgraniczna.

  0
  0
 5. 5 lutego 2010  14:09   ;)   G

  "zjechał na prawy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem" Chyba w anglii to zdarzenie miało miejsce ;)

  0
  0