Poprawiły zeszłoroczny rekord!

11 marca odbyły się w Zespole Szkół nr 2 w Chojnicach, IV Chojnickie Mistrzostwa w Układaniu Puzzli na Czas „Chojnicka Puzzlomania”. W tegorocznych rozgrywkach wystartowało 19 drużyn.

Podobnie jak przed rokiem również i w tym, bezkonkurencyjne były Magdalena Aszyk i Paulina Januszewska.   |  fot. nadesł.

Najmłodszym uczestnikiem rozgrywek był pięcioletni Jan Wysocki. Poziom rywalizacji był wyrównany. Dosłownie minuty dzieliły od pokonania rywali. I miejsce z czasem 50’ poprawiając zeszłoroczny wynik zdobyły: Magdalena Aszyk, Paulina Januszewska. II miejsce z czasem 1 godz. Anna Pałubicka-Piesik, Ewelina Ryś. III miejsce z czasem 1 godz.12 min. Karolina Wróblewska i Maciej Wróblewski.

Zwycięzców wyróżnili pucharami ufundowanymi przez Burmistrza Chojnic, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Chojnicach, Irena Laska oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Chojnicach, Józef Kołak.Imprezie patronowali: Starosta Chojnicki, Burmistrz Miasta Chojnice oraz Wydział Sportu i Edukacji Starostwa Powiatowego w Chojnicach.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Puzzlomanii.

Jacek Hałuszkiewicz