Trener reprezentacji Polski Mateusz Sroka powołał 12 zawodniczek na turniej Euro Beach Soccer League, który odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 1 września w Nazaré (Portugalia).
20 sierpnia 2024 14:21
Zawodniczki RDL zagrają w reprezentacji Polski w turnieju Euro Beach Soccer League, który odbędzie się pod koniec sierpnia w Nazaré w Porugalii. | fot. nadesł.
Połowa zespołu narodowego wywodzi się z Red Devils Ladies: Weronika Cykman, Karolina Palacios, Wiktoria Słowy, Aleksandra Sudyk, Magdalena Szpera i Dagmara Świt. Ta szóstka ostatnio regularnie zostaje powoływana do kadry, brakuje jeszcze Katarzyny Gozdek, która z powodu obowiązków służbowych musiała opuścić ostatnie dwa zgrupowania.

Nazaré to szczęśliwe miejsce dla naszych zawodniczek, więc można liczyć, iż ponownie będą zwyciężać na znajomym piasku.
Terminarz rozgrywek:
30.08 Ukraina - Polska
31.08 Polska - Anglia
01.09 Portugalia - Polska
Marcin Synoradzki

CHOJNICE.COM
© Copyright Chojnice.com 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie:
Portale internetowe