Polska gromi Mołdawię. Diabły w składzie

Świetnie rozpoczął pracę z reprezentacją Polski jej nowy selekcjoner Klaudiusz Hirsch. W Rzeszowie przy dopingu 4 tysięcy kibiców biało - czerwoni rozbili Mołdawię 6:0. W meczu grali reprezentanci Red Devils.

To był wielki powrót futsalu na Podkarpacie. 4 000 kibiców dopingowało reprezentację Polski.   |  fot. B.D.

Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego selekcjonera Klaudiusza Hirscha, który kilkanaście dni temu gościł w Chojnicach podczas meczu na szczycie Ekstraklasy Red Devils z Wisłą Kraków. Hirsch obecny był również na innych spotkaniach Ekstraklasy i jak widać, powołał do kadry najlepszych obecnie zawodników. W oko wpadli mu również dwaj reprezentanci Red Devils Łukasz Pieczyński i Dominik Solecki, których zna jeszcze z niedawnej wspólnej pracy w Akademii Pniewy.

W kadrze zagrało jeszcze kilku innych zawodników, którzy trenowali w Akademii z Hirschem, w tym Rafał Franz (obecnie Wisła Kraków), który wrócił do reprezentacji po dłuższej przerwie. Franz odwdzięczył się trenerowi dwoma golami. Zresztą pierwszego strzelił już w 1. minucie meczu, ustawiając dalszy przebieg gry. Dobrze dysponowani Polacy nie mieli kłopotów z dalszym zdobywaniem bramek. Jeszcze do przerwy podwyższył Tomasz Dura, a po w drugiej połowie do siatki kolejno trafiali: Franz, Michał Kubik, Daniel Lebiedziński i Marcin Mikołajewicz.

Po raz kolejny mecz reprezentacji na Podkarpaciu odbył się w świetnej atmosferze, a w Rzeszowie Polaków dopingowało aż 4 tysiące kibiców. W czwartek Polska zagra z Mołdawią rewanż w Krośnie.

(olo)

Aktualizacja: W drugim meczu obu reprezentacji, który odbył się w Krośnie, padł bezbramkowy remis.

1. 6 grudnia 2012  18:38   A KTO ROBIŁ FOTKI?? (1)   anonim