Policjanci poszukują świadków potrącenia rowerzysty

W czwartek 13 czerwca policjanci z Chojnic zostali poinformowani o potrąceniu 14-latka, do zdarzenia doszło 8 czerwca w sobotę na ulicy Zielonej w Chojnicach około godziny 18.

Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę.   |  fot. ilustrac./D. Wałdoch

Z zawiadomienia wynika, że kobieta, która kierowała zielonym samochodem osobowym, jadąc ulicą Zieloną w kierunku ulicy Strzeleckiej, uderzyła w rowerzystę, który jechał przejazdem dla rowerów. Kierująca po krótkiej rozmowie z poszkodowanym 14- latkiem odjechała z miejsca zdarzenia.

Jeżeli ktoś był świadkiem tego zdarzenia, posiada nagranie z rejestratora jazdy lub ma jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety,  proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 47 74 36 206 bądź z oficerem dyżurnym 47 74 36 222.  Wszelkie informacje mogą przyczynić się do szybkiego rozwikłania sprawy i ukarania sprawcy.

Z zabezpieczonych przez policjantów materiałów wynika, że pojazd, który potrącił rowerzystę to KIA Venga- koloru szarego/srebrnego.

KPP