Policja szuka właścicieli

Na początku marca br. w ręce złotowskich policjantów wpadł kilkunastoletni mężczyzna, mieszkaniec powiatu chojnickiego, podejrzewany o kradzieże z włamaniem. Wielkopolska Policja szuka właścicieli zabezpieczonych przedmiotów.

Osoba, która rozpozna swoje przedmioty jest zobowiązana przedłożyć dokumenty lub przedstawić okoliczności potwierdzające prawo własności danego sprzętu.   |  fot. nadesłane

Na początku marca br.  w ręce złotowskich policjantów wpadł kilkunastoletni mężczyzna, mieszkaniec powiatu chojnickiego, który był podejrzewany o kradzieże z włamaniem na terenie Złotowa. Przeprowadzone dalsze czynności policyjne pozwoliły ustalić, że nastolatek dokonywał również włamań do pojazdów w  powiatach województwa pomorskiego, w tym także w powiecie chojnickim i człuchowskim.

Funkcjonariusze podczas przeszukania odnaleźli sprzęt w postaci radioodtwarzaczy samochodowych, nawigacji, radia CB oraz emblematów z logo marek różnych pojazdów. Prezentujemy zdjęcia odzyskanego sprzętu i apelujemy do ewentualnych właścicieli, którzy rozpoznają swoje przedmioty o kontakt wyłącznie z Komendą Powiatową Policji w Złotowie pod numerem telefonu 67-265-02-11.

KPP

fotoreportaz.jpg

 1. 21 kwietnia 2013  08:40   Antyradar   fludyn

  Ciekawe czy ktoś przyjdzie po antyradar?

  0
  0
 2. 19 kwietnia 2013  22:48   nie jestem pewny   aaa

  ale "kilkunastoletni mężczyzna" według mnie nie jest prawidłowo sformułowane :) Coś w stylu "sześćdziesięcioletni chłopak" ;)

  0
  0