Po parkowej awanturze czynności prowadzi policja

Otrzymaliśmy kilka maili jak i telefonów z prośbą o zajęcie się tematem zajścia, do jakiego miało dojść w w czwartek w Parku Tysiąclecia w Chojnicach. Według otrzymanych informacji w awanturze mieli wziąć udział obywatele innego kraju.

Policja prowadzi postępowanie w związku z zajściem, do jakiego doszło w godzinach wieczornych w ubiegłym tygodniu w Parku Tysiąclecia.   |  fot. ilustrac./arch.

Do otrzymanych informacji odniosła się  rzecznik prasowy KPP w Chojnicach asp. Magdalena Zblewska. – Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze w Parku 1000- lecia. Na miejsce od razu oficer dyżurny skierował policjantów, którzy zastali tam kilka osób. Wszyscy zostali wylegitymowani. W rozmowie z tymi osobami funkcjonariusze ustalili, że doszło tam do awantury pomiędzy osobami, a jeden z mężczyzn został uderzony.

- Na miejscu nikt nie wymagał lekarskiej, ani też nie prosił o pomoc medyczną. Policjanci zabezpieczyli do tej sprawy zapisy z kamer monitoringu, które są analizowane. Mimo, że pokrzywdzony do tej pory nie złożył zawiadomienia w tej sprawie to i tak policjanci prowadzą w tym zakresie czynności, aby ustalić sprawcę pobicia.    

(red.)