Pijany kierowca i pieszy

Wczoraj policjanci z Chojnic uniemożliwili dalszą jazdę kierującemu samochodem, który miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Doszło również do potrącenia pieszego, który jak się okazało był nietrzeźwy.

Nietrzeźwi kierujący od lat stanowią jeden z ważniejszych problemów zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego.   |  fot. arch.red.

15.09. w Zalesiu gmina Brusy policjanci zatrzymali do kontroli 41 - latka, który kierował samochodem osobowym vw golf. Wydmuchał w alkotest ponad dwa promile alkoholu. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W Rytlu zaś doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32 - letni mieszkaniec gminy Czersk wszedł na jezdnię zza stojącego samochodu dostawczego i został potrącony przez inne auto. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci pieszy miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Czersku.

KPP

 1. 24 stycznia 2012  16:48   a dzisiaj znowu złapali tego ...   anonim

  a dzisiaj znowu złapali tego samego

  0
  0
 2. 16 września 2011  21:53   Do Policjantów z "drogówki" !!! (1)   Bruszanin

  Więcej kontroli na drogach w gminie Brusy, tutaj kierujący po pijaku chyba się rozmnażają po tym chlaniu, bo jest ich coraz więcej!!!

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 17 września 2011  10:27   Dokładnie   anonim

   Jest dokładnie tak jak piszesz, a drogówka powinna być w Brusach przez cały czas.

   0
   0