Pierwsza wygrana Kolejarza

Chojnicki Kolejarz pokonał dziś Huragan Nowe Polaszki 2:0. Była to pierwsza wygrana chojnickiej drużyny w A - klasie. Zwycięstwo Kolejarza – mimo wielu błędów - było zasłużone.

Piłkarze Kolejarza w 3. kolejce A - klasy w końcu wygrali mecz.   |  fot. (olo)

Co prawda w drugiej połowie zespół Pawła Skiba częściej się bronił, niż atakował, ale wyprowadzane kontry w wykonaniu Kolejarza były bardzo groźne. Celowniki piłkarze z Lichnowskiej mają jednak nadal fatalnie nastawione.

Młodej drużynie zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala, bo to spotkanie powinna ona wygrać różnicą trzech albo nawet i czterech bramek. Do przerwy bramkę dla Kolejarza strzelił Daniel Błaszkowski, a po przerwie w samej końcówce Patryk Melchert.

Kolejnym rywalem Kolejarza będzie drużyna Czarni Piece.

Tekst i foto: (olo)

1. 9 września 2012  11:40   Huragan Nowe Polaszki i ... (1)   C

Huragan Nowe Polaszki i wszystko w temacie.