Pasażerka trafiła do szpitala

W niedzielę 14 grudnia wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Tucholskiej z ulicą Przemysłową doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu pracowali policjanci i służby ratownicze.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o przestrzeganie znaków i przepisów drogowych.   |  fot. KPPSP Chojnice

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą, 53-letni mieszkaniec Chojnic, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu z ul. Przemysłowej, doprowadzając do zderzenia z volvo, którym kierował 44-letni mieszkaniec gminy Lipnica. W wyniku zdarzenia pasażerka volvo została przewieziona do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. W rejonie skrzyżowania występowały utrudnienia w ruchu. 

KPP