Osiedlowa integracja na powitanie lata

Mieszkańcy Osiedli w Chojnicach bawili się w sobotę, 6 lipca na festynie Powitanie Lata zorganizowanym przez Zarząd Osiedla nr 3 na terenie strzelnicy Bractwa Kurkowego. Chętnych na wspólną zabawę nie brakowało. Nie przeszkadzała nawet wysoka temperatura.

Piana Party to była wyjątkowa atrakcja, która zamienia każde wydarzenie w niezapomniane przeżycie pełne śmiechu i radości.   |  fot. T. Pepliński

Słoneczna pogoda i upał nikomu nie przeszkadzał, tym bardziej, że przygotowano wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Atrakcją była piana party Na festynie nie mogło zabraknąć dmuchawców. Dla zgłodniałych był catering i grill. Wieczorem na nieco starszych czekała tradycyjna potańcówka i choć temperatura spadła, to na parkiecie cały czas było gorąco, a chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.

Z zaproszenia na festyn skorzystało mnóstwo okolicznych mieszkańców. Wielu z nich podkreślało, że impreza to doskonały pomysł i nie chodzi tylko o liczne przygotowane przez organizatorów atrakcje. Ważna jest również sąsiedzka integracja, na którą na co dzień bardzo często najzwyczajniej w świecie nie ma czasu.

Zarząd Samorządu Mieszkańców nr 3 Osiedle nr 3 Słoneczne - Leśne – Metalowiec, jako organizator dziękuje wszystkim uczestnikom za bardzo liczny udział w Festynie rodzinnym i wspólnie spędzony czas przy dobrej zabawie.

(red.) Fot. T. Pepliński