"Ósemka" i oferta edukacyjna

10 marca mieliśmy przyjemność powitać w Szkole Podstawowej nr 8 przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Działo się dużo, a atmosfera, którą pomogliście nam stworzyć, była niesamowita.

Był to czas, kiedy zarówno uczniowie, jak i rodzice mogli zapoznać się z ofertą szkoły.   |  fot. nadesł.

Razem z Wami wysłuchaliśmy przemówienia dyrektora szkoły Jarosława Gomółki, a następnie podziwialiśmy występy artystyczne naszych nieco starszych uczniów. Była zumba i układ taneczny dziewcząt z kl. 6 i 8, które w konkursie You Can Dance - Nowa Generacja zajęły 2 miejsce w województwie pomorskim. Po występach wspólnie rozpoczęliśmy zwiedzanie szkoły. A było co zwiedzać. Zobaczyliśmy, jak wyglądają nasze sale lekcyjne, w tym sala Montessori.

Poćwiczyliśmy na sali crossfit i pograliśmy w tenisa stołowego. W pracowni chemicznej przygotowaliśmy duuużo pasty dla słonia. Chętnie spacerowaliście też po Magicznym dywanie i ścieżce sensorycznej, a w Laboratorium Przyszłości wypróbowaliście okulary VR. Na koniec panie kucharki zaprosiły wszystkie dzieci na pyszny deser. Dziękujemy Wam za tak liczną obecność  i mamy nadzieję, że zobaczymy się na szkolnym korytarzu już we wrześniu. Do zobaczenia!

(SP 8)