Odpowie za kradzież

Policjanci z wydziału kryminalnego chojnickiej komendy zatrzymali 23 - latka podejrzanego o włamania do samochodów i kradzieże wyposażenia pojazdów. W zainteresowaniu chojniczanina znajdowały się głównie radioodtwarzacze samochodowe.

W miniony piątek złodziej usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.   |  fot. KPP

W miniony czwartek policjanci z wydziału kryminalnego chojnickiej komendy podjęli czynności służbowe w miejscu zamieszkania 23 - letniego mieszkańca Chojnic. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może mieć w swoim samochodzie pochodzące z kradzieży radia.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W należącej do chojniczanina osobówce kryminalni znaleźli dwa pochodzące z przestępstwa radioodtwarzacze i antenę od radia CB.  Śledczy ustalili, że 23 - latek w sierpniu i wrześniu bieżącego roku dopuścił się czterech włamań do samochodów i sześciu kradzieży z pojazdów.

Mężczyzna działał na terenie Chojnic. W  zainteresowaniu chojniczanina znajdowały się głównie radia samochodowe. Straty spowodowane jego działaniem wstępnie oszacowano na kwotę ponad 2 300 zł.

KPP

 1. 23 października 2013  23:09   i...tu go masz!   c

  To uwazaj...!

  0
  0
 2. 24 września 2013  16:18   Oooo   anonim

  toć to mój sąsiad!

  0
  0