Od 1 grudnia linia nr 8 do strefy w Topoli

Od 1 grudnia br. obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy dla linii nr 8. Wprowadzone zostaną dodatkowe kursy do Topoli do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które obowiązywać będą od poniedziałku do piątku.

Dodatkowa linia kursować będzie w dni robocze.   |  fot. MZK

Autobusy zapewnią dojazd na godz. 5:45, 6:45, 13:45 i 21:45. Z Topoli będą odjeżdżać o godz. 6:10, 14:15, 15:15 i 22:10. Przystanki w strefie znajdują się po jednej stronie drogi i są zarówno dla kursów przyjeżdżających, jak i odjeżdżających z Topoli. Czas dojazdu z przystanku Lichnowska - Rondo do przystanku  Topole PSSE wynosi ok. 30 min.

Trasa przebiega bez wjazdu w ulicę Asnyka i Wojska Polskiego. Powrót z Topoli do przystanku Lichnowska – Rondo, w zależności od godziny i trasy (wybrane kursy jadą przez Wojska Polskiego), wynosi od 25 do 40 min. Szczegółowe rozkłady jazdy dla poszczególnych przystanków można będzie sprawdzić od 30 listopada na stronie internetowej www.mzkchojnice.pl lub na tabliczkach przystankowych. Na przystankach w Topoli w PSSE rozkłady już umieszczone od 23 listopada.

MZK Chojnice