Nudne ćwierćfinały halówki

Tylko w jednym z czterech dzisiejszych ćwierćfinałów Chojnickiej Ligi Halowej były emocje. Trzy pozostałe toczyły się do jednej bramki. O tym, jak zróżnicowany był poziom tegorocznej edycji dobitnie świadczą wyniki trzech pierwszych meczów.

Najwięcej emocji było w ostatnim meczu pomiędzy Sumą i Auto Glasem.   |  fot. (olo)

Najpierw Torotrans na luzie ograł Last Minute 6:0, a później „zawodowcy” z Taka Ta i Drewtrans II rozgromili OSK Klakson i Red Devils II wynikami 15:1 i 16:2. Na szczęście emocji nie brakowało w czwartym meczu, w którym Suma wygrała z Auto Glasem 3:2, strzelając zwycięską bramkę kilkanaście sekund przed końce meczu.

W środę 9 stycznia odbędą się mecze półfinałowe oraz finałowe (o I i III miejsce).

Ćwierćfinały

Torotrans – Last Minute 6:0 (2:0)

P. Laskowski 2, D. Schulz, M. Miszewski, M. Dorawa, M. Kartuszyński

Taka Ta – OSK Klakson 15:1 (7:0)

V. Ivanov 6, T. Pestka 2, W. Bilicki 2, J. Mączkowski 2, T. Kriezel, M. Żołądź, V. Kolesnik – D. Błaszkowski

Drewtrans II – Red Devils II 16:2 (6:1)

Ł. Sobański 6, A. Chrzonowski 2, M. Kaźmierczak 2, S. Kartuszyński 2, J. Skiba 2, M. Sundeev, M. Frymark – M. Trzebiński, M. Synoradzki

Suma – Auto Glas 3:2 (1:1)

D. Adamczyk 3 - S. Lis 2

W środę o godz. 18.00 rozpoczną się mecze półfinałowe. Zagrają: Torotrans – Drewtrans II oraz Taka Ta – Suma. Przegrani zmierzą się o 3. miejsce, a zwycięzcy zagrają w finale.

Tekst i fot: (olo)

1. 8 stycznia 2013  17:58   anty zawodowstwo   ec

Było widać że zawodnicy OSK Klakson i Last Minut dobrze się bawią grając w tej lidze i chyba oto chodzi.