Nieudany mecz wyjazdowy Chojniczanki (aktualizacja)

W ostatnim niedzielnym pojedynku na zapleczu Ekstraklasy Chrobry Głogów podejmować będzie Chojniczankę. Będzie to spotkanie pomiędzy drużynami, które mają nieco inne priorytety.

Chojniczanka w Głogowie nie była w stanie wygrać z Chrobrym. Dwa rzuty karne zadecydowały o przebiegu spotkania.   |  fot. Rmak

Gospodarze liczą się w walce o play-offy, a goście o utrzymanie w 1 lidze. Z tego też względu czeka nas sporo emocji, tym bardziej, iż Chojniczanka dopiero przed tygodniem wydostała się ze strefy spadkowej i dla niej każdy przez nią zdobyty punkt na ten moment może być na „wagę złota”.

Co ciekawe, pojedynek pomiędzy Chrobrym a Chojniczanką będzie pokazywany jedynie w internecie. Oznacza to, że żadna ze stacji, w tym nawet Polsat Sport nie będzie transmitować pojedynku. Oczywiście stacja ta posiada dostęp do rozgrywek 1 ligi, jednak włodarze kanału zdecydowali, że mecz ten nie będzie pokazywany na głównej antenie.

Gdzie transmisja z meczu Chojniczanki z Chrobrym Głogów

Kibice mogą wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych za pośrednictwem dedykowanego centrum meczowego. (tutaj). Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android. Na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasili budżet klubu.

Aktualizacja:

Chrobry Głogów – Chojniczanka 3:1 (1:0)

Chojniczanka: Kuchta – Grolik, Drewniak, Ryczkowski (60 Mazek), Tuszyński (60 Skrzypczak), Mikołajczak (60 Karbowy), Kalinkowski (46 Sam van Huffel), Mikołajczyk, Szelągowski (46 Stróżyński), Bukhal, Szymusik.

Bramki: 1:0 Machaj 30 (k), 2:0 Wojtyra 53, 3:0 Machaj 68 (k), 3:1 Skrzypczak 90 (k)

Żółte kartki: Szelągowski, Mikołajczyk.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy po wykorzystanym i po analizie VAR rzucie karnym w 30 min. spotkania. Po przerwie w 53 min. Chrobry podwyższył rezultat na 2:0. Ponowny rzut karny podyktowany dla miejscowych w 68 min. przesądził o losie spotkania. Trzy bramkowa przewaga ustawiła mecz na korzyść miejscowych. Honorowe trafienie z rzutu karnego dla Chojniczanki w doliczonym czasie gry zaliczył Skrzypczak.

Kolejne spotkanie Chojniczanka rozegra w niedzielę 26 lutego o godz. 18 z Puszczą Niepołomice.

(red.) grafika facebook mkschojniczanka.Tabela  flashscore.pl