Niesamowity mecz Sumy z Marbrukiem

Gdy po kilku minutach Marbruk prowadził z niedawnym liderem 4:0 wydawało się, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Nic bardziej mylnego. Suma zagrała bez podstawowego bramkarza, a zastępca w krótkim czasie wpuścił cztery pierwsze strzały.

Hitem kolejki był mecz Marbruku z Sumą.   |  fot. (olo)

Gdy wydawało się, że będzie pogrom, Suma wzięła się do roboty i głównie za sprawą Daniela Fabicha zaczęła odrabiać straty. Już do przerwy było tylko 4:3 dla Marbruku. W drugiej połowie emocji było jeszcze więcej. Najpierw Suma wyrównała na 4:4, a w końcówce meczu obie drużyny miały po przedłużonym rzucie karnym. Obie drużyny te szanse zmarnowały, ale 14 sekund przed końcem meczu Suma strzeliła zwycięską bramkę.

W tej kolejce było jeszcze kilka ciekawych meczów, bo trzy z sześciu spotkań kończyło się różnicą jednej bramki.

RED DEVILS U-20 – STALSERWIS 2:3 (1:1)

M. Dorawa, M. Repiński – Ł. Chylewski 2, T. Ostrowski

AGRA SPORTCLUB.pl  – CHARESIAKI PIZZA FABIO GENERALI 3:2 (1:1)

W. Skwierawski, M. Kuczkowski, W. BilickiR. Borowicki 2

AGRO URSUS – TAŃSZE GRZANIE 2:0 (1:0)

B. Nartowski 2

TOROTRANS – TEMIS GRUCHAŁA TEAM ADAPOL 6:3

M. Miszewski 3, T. Kurs, D. Domeradzki, Sz. JędrzejewskiM. Ostrowski 2, A. Szreder

SUMA – MARBRUK 5:4 (3:4)

D. Fabich 3, D. Adamczyk 2 – R. Warnke 2, M. Potracki 2, D. Lepak.

DAMEX PERFEKT BODY CENTER – ZUM COŁDANKI 2:6

M. Łącki, D. KaszubowskiB. Kaim 2, K. Szopiński, P. Nowak, A. Reca. P. Laskowski

1. 2 grudnia 2011  20:01   kibic (1)   nnn

kto był na meczu marbruk-suma widział ze sedziowanie jest masakra.seziowie nie wiem czy moge ich tak nazwac gwizdaja wszystko dla zawodników sumy bo w marbruku graja młodzi nie znani zawodnicy a w sumie słaby fabich tylko ała i faul nie wiadomo skąd -żenada jest to nie sprawiedliwe ze faworyzuja gwiazdy heheh fabich

0
    0
    • 2 grudnia 2011  21:21   słaby..   kibic2

kibicu zagraj i pociągnij piłkę w 1/3 tak jak słaby Fabich a bedziesz dobry:)sędziowie zgadza się słabi ale gwizdali bez sensu parę razy dla obu tych drużyn...