Nie chcieli awansować?

Drużyna Red Devils Chojnice pożegnała się z Pucharem Polski już w 1/16, przegrywając z na wyjeździe z amatorską drużyną Mściwój Kartuzy aż 4:0.

Po dobrym meczu z GKS Tychy, zwłaszcza w 2. połowie, dziś Diabły zostały ograne przez zespół z Kartuz.   |  fot. (olo)

Wicelider Ekstraklasy zagrał bez reprezentantów Polski Łukasza Błaszczyka, Dominika Soleckiego i Tomasza Kriezela, którzy są na zgrupowaniu kadry oraz Vadyma Ivanova, który opuścił kilka dni temu Chojnice. Mimo osłabienia walcząca w Ekstraklasie drużyna powinna bez kłopotów ograć rywali. Powinna, ale chyba nie chciała ...

Wszystkie bramki dla gospodarzy wpadły w drugiej połowie w ostatnich dziesięciu minutach, a worek z golami otworzył były zawodnik Red Devils Marek Cirkowski. W drużynie gospodarzy zagrali też znani w Chojnicach Tomasz Broner i Michał Kartuszyński.

Red Devils: Kartuszyński, Kobus – Sobański, Repiński, Sundeev, Mączkowski, Kolesnik, Ł. Pieczyński, D. Pieczyński, Kaźmierczak. Trener Oleg Zozulya.

1. 28 stycznia 2013  18:31   do "szanownych" internautów   anonim

0
    0
  2. 26 stycznia 2013  13:10   kasa??? (2)   kibic2/B

wydaje mi się,że wygrały pieniądze,a nie rywalizacja sportowa...a co z nami kibicami,my się już nie liczymy???

0
    0
  3. 26 stycznia 2013  11:06   finisz (1)   tomek

zle to wyglada do konca sezonu dosiagna ale nastepny sezon ciemno widze jak sie nie zmieni polityka klubu

0
    0
    • 26 stycznia 2013  15:08   nie polityka klubu tylko ...   fan

nie polityka klubu tylko miasta,odcinajac 50tys z dotacji klub przestaje istniec i chce dograc te rozgrywki do konca sezonu

0
      0
  4. 26 stycznia 2013  10:25   kasa   gch

nie ma kasy na ivanova, nie ma kasy na puchar - proste. oby tylko starczylo do konca ligi ale jak tak zadownicy beda sie kruszyc jak dotychczas to czarno to widze