Nasi żeglarze z medalami

Byli zawodnicy ChKŻ Judyta Mrózek Gliszczynska i Miłosz Wojewski zdobyli kolejne żeglarskie trofea. Judyta przywiozła medal z Akademickich Mistrzostw Polski, a Miłosz z mistrzostw Polski.

Podium

W Akademickich Mistrzostwach Polski w klasie Omega w Wilkasach obok Giżycka zawodniczka ChKŻ Chojnice Judyta Mrózek Gliszczynska, reprezentująca Uniwersytet Gdański wraz z załogą zajęła drugie miejsce i wywalczyła srebrny medal. Sternikiem był Grzegorz Goździk, a załoganci to Judyta Mrózek Gliszczynska i Justyna Dereń.

Miłosz Wojewski z SEJK Pogoni Szczecin wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski  seniorów i został mistrzem Polski do lat 21. - Są to moje 16 i 17 medale mistrzostw Polski – cieszy się zawodnik. - Jestem zadowolony z tych mistrzostw, bo odzyskałem stracony w zeszłym roku złoty medal - w 2010 roku zdobyłem srebro. W kategorii do 21 lat nie miałem sobie równych od samego początku - wygrałem wszystkie wyścigi. Jest to mój najlepszy sezon w karierze - zostałem mistrzem świata i Europy w bojerach, wicemistrzem świata w olimpijskiej klasie Finn, a do tego dorzucam worek medali z mistrzostw Polski.

1. 28 września 2011  02:03   A Miłosz jak zwykle skromy ...   Anna

A Miłosz jak zwykle skromy :p Gratuluje :)