Narkotyki w ... skrzynce narzędziowej

Blisko 30 gramów zabezpieczonych narkotyków oraz zatrzymanie mężczyzny, to efekt działań chojnickich kryminalnych. Podczas przeszukania jednego z mieszkań na terenie Chojnic policjanci znaleźli amfetaminę, metamfetaminę i marihuanę.

Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.   |  fot. KPP

Podczas swojej pracy kryminalni z Chojnic zdobyli informację, że w jednym z mieszkań mają być przechowywane narkotyki. Dzięki dobremu rozpoznaniu i pracy operacyjnej policjanci ustalili dokładny adres oraz dane lokatora. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

W wyniku przeszukania, w jednym z mieszkań na terenie Chojnic mundurowi w skrzynce na narzędzia znaleźli pojemniki, w których znajdowały się woreczki strunowe z suszem roślinnym, metamfetaminą i amfetaminą. Mieszkaniec gminy Chojnice został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Są to już kolejne zabezpieczone w tym roku narkotyki, które dzięki pracy miejscowych funkcjonariuszy nie trafią w ręce osób nieświadomych zagrożenia wynikającego z ich zażywania.

KPP