Najlepsi na plaży

Jak już informowaliśmy w sobotę i niedzielę na plaży w Charzykowach odbył się turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w Beach Soccer - organizowany przez Polską Federację BS.

Najlepsza drużyna turnieju - Red Devils Chojnice.

W rozgrywkach udział wzięła drużyny Red Devils Gmina Chojnice, aktualni Mistrzowie Polski - Hotel Continental Krynica Morska, Rapid Lublin i zespół Forklift Polska Gorzów Wlkp. Chojniczanie wygrali wszystkie trzy mecze bezapelacyjnie zwyciężając w całym turnieju. Red Devils awansował do finałów Mistrzostw Polski (16 - 18 lipca) oraz do finałów Pucharu Polski (30 lipca - 1 sierpnia), które odbędą się w Gdańsku na plaży Stogi.

Dodatkowo zawodnicy zgarnęli również nagrody indywidualne: Mariusz Kaźmierczak został wybrany Najlepszym Zawodnikiem turnieju, a Daniel Kępa zdobył uznanie jako Najlepszy Bramkarz rozgrywek. Królem Strzelców został Paweł Friszkemut z Hotel Continental Krynica Morska.