Nagrody kryształowe żagle 2023

Kolejna edycja konkursu Kryształowych Żagli 2023 za nami ChKŻ Otrzymał następujące nagrody w kategorii: Dla najlepszej pomorskiej żeglarki roku, Najlepszego pomorskiego wydarzenia roku, Dla najlepszego pomorskiego klubu.

Rozdanie nagród odbyło się w kapitule Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.   |  fot. FB. ChKŻ

Mamy się czym pochwalić i tak duże gratulacje dla Hanny Rogowskiej -  najlepszej żeglarki  w tym rok. Wiemy, że nagroda ta jak najbardziej znalazła się w odpowiednich rękach i jest zwieńczeniem ciężkiej pracy. Hani życzymy dalszych sukcesów w żeglarskiej drodze, jak i w życiu prywatnym.  Chojnicki Klub Żeglarski a właściwie regaty 86 tej Błękitnej Wstęgi Jeziora Charzykowskiego otrzymały tytuł najlepszego pomorskiego wydarzenia w roku 2023. Regaty te są najstarszymi i wyjątkowymi regatami organizowanymi co rocznie.

Gratulacje należą się przede wszystkim uczestnikom, którzy licznie biorą udział w naszych regatach. Dziękujemy. A na koniec nagroda dla Wszystkich, którzy biorą udział w życiu klubu a mianowicie CHKŻ otrzymał nagrodę najlepszego pomorskiego klubu. Należy również wymienić, iż nominowanymi do konkursu z naszego klubu byli również Karol Jączkowski i Patryk Kosmalski. Panowie trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Więcej informacji: Żeglarski.info Portal Informacyjny

Kamil Jączkowski Chojnicki Klub Żeglarski