Na Czerskiej Majówce mecz zagrają księża i chojniccy strażnicy miejscy

W najbliższy weekend (sobota 18-niedziela 19.05) odbędzie się Czerska Majówka 2024. Tegoroczna edycja będzie nie tylko na Miejskim Stadionie, ale i w nowej muszli koncertowej w Parku Borowiackim.

Czerska majówka to nie tylko gwarancja udanego wypoczynku, ale i zabawy.

Tym razem przeciwnikiem miejscowych księży i ministrantów w corocznym meczu będą strażnicy miejscy z Chojnic. W tym roku przygotowaliśmy dla Was prawdziwą moc atrakcji, które rozgrzeją każdego, kto zechce z nami świętować ten wyjątkowy czas! W programie czeka na Was m.in.: występy artystyczne, które porwą Was do tańca i rozgrzeją atmosferę!; Tradycyjny Rzut Laczkiem - sprawdźcie swoje umiejętności i wykażcie się celnością!;

Turniej rekreacyjny drużyn piłkarskich - przygotujcie się na emocjonujące zmagania na boisku! Niezapomniany moment! Metrowy tort, który rozpływa się w ustach - słodki akcent naszej majówki! Oraz wiele innych atrakcji, a szczegóły znajdziecie na plakacie! Wieczór zakończymy wyjątkowym występem gwiazdy wieczoru - Edzio Rap, dwukrotnego mistrza świata i Polski we freestyle`u!

To będzie niepowtarzalna okazja, by spędzić czas w wesołej atmosferze, w gronie przyjaciół i rodzin! Nie możecie tego przegapić! Zapisujcie datę - Czerska Majówka już niedługo!

GCK Czersk