Mundurowi adepci rozpoczęli rok szkolny

1 września w Szkole Technicznej Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego oraz w Liceum Ogólnokształcącym przy Akademickim Zespole Szkół „Pomerania” odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas o profilu mundurowym.

W uroczystości uczestniczyli funkcjonariusze z chojnickiej komendy. W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach życzenia sukcesów w nauce wszystkim uczniom życzyła asp. Katarzyna Dziewięcka.   |  fot. KPP

Wczoraj w Liceum Ogólnokształcącym przy Akademickim Zespole Szkół „Pomerania” w Chojnicach oraz szkole Technicznej Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas o profilu mundurowym. W tym ważnym wydarzeniu udział wzięli również chojniccy policjanci, którzy na co dzień współpracują z młodzieżą.

Życzenia uczniom oraz nauczycielom w imieniu Komendanta Powiatowego złożyła asp. Katarzyna Dziewięcka- kierownik rewiru dzielnicowych w Charzykowach, która życzył uczniom wytrwałości w dążeniach do sukcesów, a nauczycielom w podejmowaniu działań na rzecz rozwoju młodzieży.

Uczniowie kontynuujący oraz rozpoczynający naukę w klasach mundurowych wzorem lat ubiegłych będą zapoznawać się ze specyfiką pracy policjanta w ramach zajęć organizowanych m.in. w Komendzie Powiatowej Policji w Chojnicach. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia oraz dobrych wyników w nauce.

KPP