Młode Diabły jadą na finały

Wczoraj juniorzy Red Devils Chojnice wywalczyli awans do finałów Młodzież Mistrzostw Polski U-20 w futsalu. Dwa zwycięstwa i dwa remisy dały drużynie Red Devils awans do finałów mistrzostw Polski juniorów do 20 lat.

Juniorzy Red Devils zagrają w finałach MMP.

Odbędą się w połowie grudnia w Tychach. Chojnicki zespół awansował razem z Uniwersytetem Gdańskim.

Wyniki Red Devils

Red Devils – Uniwersytet Gdański 1:1 (bramka: Tomasz Kriezel)

Marwit Toruń – Red Devils Chojnice 1:7 (bramki: Michał Dorawa 3, Tomasz Kriezel 2, Mateusz Hryniewicz, Mateusz Nowacki).

Unisław Team – Red Devils – Red Devils 1:1 (bramka: Tomasz Kriezel).

TAF Toruń – Red Devils 0:1 (bramka: Tomasz Kriezel)

- Dwa zremisowane spotkania spowodowały, iż aby awansować do turnieju finałowego musieliśmy spotkanie z TAF wygrać. I już w 2. min. mieliśmy znakomitą okazję do zdobycia prowadzenia, gdyż sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką. Niestety, strzał Kriezela został obroniony. Tomek zrehabilitował się parę minut później, kiedy po podaniu Dorawy zdobył gola na 1:0. Do końca meczu graliśmy rozważnie i wzorowo taktycznie, długo utrzymując się przy piłce. W końcówce Patryk Kniachnicki dokonał rzeczy niemożliwej strzelając nad poprzeczką z odległości 20 cm! Nie przeszkodziło to jednak w zdobyciu kompletu punktów dającego awans – relacjonuje ostatnie spotkanie kierownik zespołu Marcin Synoradzki.

Młode czerwone Diabły grały w składzie: Kartuszyński - Kriezel, Kniachnicki, Repiński, Nowacki - Kononowicz, Wysocki, Dorawa, Hammernik - Sądel, Hryniewicz. Trener Jakub Skiba, kierownik Marcin Synoradzki.