Mimo remisu zachowali pozycję lidera

W kolejnym meczu 1 Ligi Futsalu Kobiet drużyna Red Devils Ladies po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu podzieliła się punktami z zespołem Chemika Bydgoszcz. Pomimo remisu ekipa RD Ladies nadal zajmuje pozycję lidera.

To była prawdziwa kanonada strzelecka, aż 16 goli padło w spotkaniu. Remis nie przeszkodził RDL w pozostaniu na pozycji lidera rozgrywek.   |  fot. fb.RDL

Trener Łukasz Olszewski po meczu powiedział: „Mecz z Chemikiem byl typowym meczem walki. Przy prowadzeniu 3:0 straciliśmy czujność i Chemik nas doszedł. Gospodynie dość szybko złapały 5 fauli w drugiej połowie, ale nie potrafiliśmy tego zamienić na bramki. Tracimy gola na 8:8 praktycznie z końcową syreną. Szanujemy punkt na trudnym terenie”. 

Iza Pawłowska, kapitan drużyny: „Mecz z Chemikiem Bydgoszcz można uznać za wyrównany, co wskazuje również sam wynik 8-8. W pierwszej połowie my prowadziłyśmy grę, kreowałyśmy więcej sytuacji, jednakże po przerwie to się zmieniło. Przeciwniczki wyszły wysokim pressingiem, co przyniosło im kolejne bramki. Myślę, ze należy szanować ten zdobyty punkt na tak wąskiej przestrzeni (rozmiar hali był na granicy dopuszczalności), aczkolwiek musimy przeanalizować ten mecz i wyciągnąć wnioski na przyszłość”. 

Chemik Bydgoszcz - Red Devils Ladies Chojnice 8:8 (3:4)

bramki: Wiktoria Słowy 2, Sandra Gonciarz 2, Lidia Sowińska 2, Dagmara Kozłowska, Magdalena Harkot 

Skład: 12 Wiktoria Dziurdź, 14 Karolina Palacios - 2 Julia Jargieło, 4 Magdalena Harkot, 6 Dagmara Kozłowska, 7 Natalia Urbanowicz, 8 Iwona Wudarczyk, 10 Iza Pawłowska (kpt), 11 Sandra Gonciarz, 13 Martyna Krygier, 15 Wiktoria Słowy, 16 Anita Marczak, 20 Lidia Sowińska, trener Łukasz Olszewski, kierownik Marcin Synoradzki.

aktualna tabela: https://tiny.pl/ckhqz 

Sponsorzy główni: Body Slim - Centrum Modelowania Sylwetki, Gremi Personal Poland, sponsor techniczny: Power Canvas.

M. Synoradzki