Mieszkanki Chojnic biorą udział w ogólnopolskim konkursie i liczą na głosy mieszkańców

Trwa ogólnopolski konkurs Zostań Twarzą Pascala, w którym o ten tytuł walczy 25 kandydatów, w tym mieszkanki naszego miasta (Agnieszka Walaszek, Irena Czaja oraz Agnieszka Żakowska).

Na zdjęciu od lewej: Agnieszka Żakowska, Andżelika Walaszek i Irena Czaja. Wszystkie panie pochodzą z Chojnic.   |  fot. nad.

Pierwszy etap potrwa do 13 lipca, a od 16 lipca - w finale spotka się 8 osób, które zdobędą najwięcej głosów. Każdy może zagłosować i zwiększyć szansę na wygraną swojego faworyta. Najbardziej cenne jest głosowanie w sekretariacie (Chojnice, ul. 31 Stycznia 28/2). Wypełnić kartę do głosowanie można tylko raz podczas pierwszego etapu, ale za to nasz kandydat otrzyma 10 głosów - dodatkowo osoba głosująca ma szansę na wygranie nagrody.

Przy głosowaniu przez aplikację Pascal – Szkoła za darmo! głos policzony zostanie x3 https://pascal.edu.pl/URL/app.html Jeśli zagłosujecie na stronie https://pascal.edu.pl/twarz-pascala/ Wasz kandydat otrzyma 1 głos. Głosować online można raz dziennie zarówno przez stronę, jak i aplikację. Konkurs zorganizowała bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal, która swoje oddziały ma w 15 miastach.

Słuchacze tej placówki mogą kształcić się zupełnie za darmo na kierunkach medycznych, zawodowych oraz w liceum ogólnokształcącym. Najczęściej wybierane kierunki to opiekun medyczny, technik usług kosmetycznych, florysta, higienistka stomatologiczna, technik masażysta i technik sterylizacji medycznej. Oferta edukacyjna jest tak bogata, że każdy znajdzie kierunek dla siebie, aby zainwestować czas w swoją wiedzę, pasję i rozwój zawodowy.

Paulina Neckar