Mercedes wpadł do rowu

Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała podczas zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek 26 stycznia na drodze 22 w pobliżu Czerska.

Postępowanie w sprawie prowadzi KP w Czersku.   |  fot. red.

Ok. godz. 21.00 kierowca vw LT przewożący na lawecie dostawczego mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Do zdarzenia doszło tuż za rogatkami Czerska. Kierowca vw jechał w kierunku Chojnic.

 - Prawdopodobnie ktoś – zapalający znicz przy drodze, wyskoczył kierowcy vw na jezdnię, dlatego musiał odbić gwałtownie w lewo. Niestety po wykonaniu manewru nie udało się opanować pojazdu. Kierowca twierdził, że wykonał tzw. „serpentynę” i wpadł do rowu – mówi Andrzej Kuchenbecker, komendant czerskiej OSP.

W wyniku zdarzenia przewożone na lawecie auto zsunęło się z przyczepy i przewracając na bok wpadło do rowu. Czerscy strażacy musieli uprzątnąć ciecz, która wylała się z pojazdu oraz zabezpieczyć miejsce zdarzenia.

(red)


 1. 27 stycznia 2012  21:01   dubel   bob

  zobacz 2 ostatnie zdania

  0
  0
 2. 27 stycznia 2012  13:10   ???   kierowca

  A tak na marginesie.Czy ktoś wie,że w Chojnicach na Starym Rynku jest Stacja Paliw Canpolu?http://www.pkt.pl/mapdetailssearch.ds?id=2548249

  0
  0