"Medea" w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę Chojnickie Studio Rapsodyczne inauguruje IV edycję projektu Teatr Repertuarowy. Tegoroczny katalog spektakli otwiera monodram "Medea" z warszawskiego Teatru na Woli. Spektakl zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Przeglądu

Julia Wyszynska jako Medea.   |  fot. nadesłane

"Chciałam zrobić z siebie kobietę. Kobietę twoich pragnień. To musi być w zasięgu mojej mocy. Czarodziejka Medea. Godzina dziennie w fitness clubie powinna chyba wystarczyć? Raz w tygodniu masaż. No i oczywiście dieta. Dwa małe posiłki dziennie. Tabletki odchudzające. Jogging. Z każdym dniem coraz dłużej. Eliminacja zmęczenia. Bieganie. Praca. Seks. Maksymalna wydajność. Dwadzieścia cztery godziny na dobę. Potem, może to docenisz? Bieganie. Praca. Seks. Bez zadyszki. Coraz sprawniej. Widoczny efekt. Ciało, w które się inwestuje. Najlepsza inwestycja na przyszłość. Wbrew wszystkiemu. Ciało przeciwstawione starości. Zatrzymane w punkcie granicznym własnego rozwoju. Potem, może być już tylko gorzej. Nie wolno się zagapić."

Jeżeli zdecydujemy się widzieć Medee jako kobietę, która kocha bez miary i czuje się kobietą porzuconą lub zdradzoną albo Medeę jako obcą, która przybywa z barbarzyńskiego kraju i czuje się jak uchodźca, to ją zrozumiemy.

Reżyseria  - Ewelina Marciniak

Występuje - Julia Wyszyńska

21 stycznia (sobota) o godz. 19.00 -  Z a p r a s z a m y!

(ro)
 

  1. 16 stycznia 2012  18:04   zta (1)   anonim

    Żałuję, ze nie mogę być na spektaklu Teatru na Woli. Chciałbym zapytać o mego serdecznego znajomego reżysera, pochodzącego z Torunia Andrzeja Kopera.

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 21 stycznia 2012  21:00   Żałuj!!!!! było warto!!! ...   s

      Żałuj!!!!! było warto!!! Śmiech przez łzy. Co za emocje! Niesamowita aktorka, świetnie napisany tekst. pozdrawiam wszystkich widzów

      0
      0